Na predaj veľký 2-izbový byt s dvoma loggiami v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.34 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2 izbový byt v Dúbravke na Drobného ulici. Byt sa nachádza na 4

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

206,000 € 3304 €/m²

Na predaj rodinný dom s potenciálom rozšírenia vo Fiľakove

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | - | 119.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom vo Fiľakovo s dvojpodlažným dispozičným riešením a

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

140,000 € 1173 €/m²

Na prenájom klimatizovaný administratívny priestor o výmere 54m2 v Stupave – AB28-29

Reality Stupava

Administratívny objekt | Cementárska | 54 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 54m2 v Stupave, v administratívnej budov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

742.13 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Gogolova | 400 m²

Moderný maklér ponúka na predaj tento výnimočný rodinný dom situovaný na Gogolovej ulici v Petr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Na prenájom štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 37 m²

Ponúkame na prenájom útulný, prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom a nadštandardným vybaven

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové státie v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Námestie 1.mája | 14 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Preziden

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový byt v Stupave ( dve parkovacie státia v cene )

Reality Stupava

4 izbový byt | J.Ondruša | 131 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

345,000 € 2634 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre mesta priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Zámocká | 261 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom atraktívny obchodný priestor priamo pod Bratislavský

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,740.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj novostavba haly s výbornou dostupnosťou v priemyselnej časti Šamorína určená na výrobu a skladovanie

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu haly so všetkými IS v priemyselnej časti mesta Šamo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Senec

622,000 € 1958 €/m²

Na predaj slnečný pozemok s jedinečným výhľadom v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 1,832 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj rozľahlý rekreačný pozemok v tichej časti Modry – Harmónia. Poz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modra

220,000 € 120 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom na celé Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská ulica | 64.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 3-izbový byt v Košiciach, v mestskej časti

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,000 € 2916 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Devínska cesta | 338 m²

Moderný maklér ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný na Devínsk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

350,000 € 1036 €/m²

Na prenájom slnečný 2-izbový byt na ulici Liptovská v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 41 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na Liptovskej ulici v meste

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

2 izbový byt | - | 44 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Trenčíne,

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

620 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj rodinná vila v maďarskej obci Gyenesdiás

Reality Gyenesdiás

Rodinný dom | Maďarsko | Gyenesdiás | -

Moderný maklér ponúka na predaj štýlovú rodinnú vilu v obľúbenej maďarskej obci Gyenesdiás, v r

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gyenesdiás

799,900 € 4968 €/m²

Na predaj perspektívny pozemok v Rači

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Žulová | 1,459 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj perspektívny pozemok. Pozemok sa nachád

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena na vyžiadanie

Na predaj skolaudovaný 3-izbový byt v novej rezidencii - Bývanie pri Mlyne

Reality Veľké Orvište

3 izbový byt | - | 86 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj skolaudovaný 3-izbový byt predstavujúci

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľké Orvište

158,500 € 1843 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šamorín

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

Cena dohodou

Na predaj moderný 4-izbový byt s vlastnou záhradou

Reality Piešťany

4 izbový byt | - | 102.88 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení kienta na predaj moderný 4-izbový byt s vlastnou z

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

233,500 € 2270 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba dvojdom - Nové m. n. Váhom - Častkovce.

Reality Častkovce

Rodinný dom | Častkovce | 103 m²

Moderný maklér ponúka na predaj bytovú jednotku, ktorý je súčasťou dvojdomu v príjemnej lokalit

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Častkovce

199,900 € 1941 €/m²

NA PRENÁJOM | 3 - IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU | TRENČÍN - UL. OLBRACHTOVA

Reality Trenčín

3 izbový byt | Ivana Olbrachta | 60 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s veľkou tera

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

960 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj prerobený, zariadený 3 izbový byt v Ružinove BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt na Zálužickej ul. v Ružinove -

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

355,000 € 3817 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie