Bývanie s výhľadom, ktorý sa nemení stáročia...3-izbový byt priamo na Mierovom námestí – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mierové nám. | 80 m²

Prenájom 3-izbového bytu priamo na Mierovom námestí – Trenčín Niektoré adresy netreba vysvetľov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Dve prepojené kancelárie - 32m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 32.4 m²

Kancelársky celok o výmere 32,4m2 na 3. z 5 poschodí administratívnej budovy na žilinskom Bôrik

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

324 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DOMY NAD GRUNTOM - PRIPRAVUJEME - 3 POZEMKY NA PREDAJ

Reality Košice-Sídlisko KVP

Pozemok pre rodinné domy | Jána Pavla II. | 1,000 m²

Na predaj sú posledné tri pozemky určené pre výstavbu rodinných domov, ktoré ponúkajú jedinečnú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Na predaj polyfunkčný objekt, 4200 m2, Rajec

Reality Rajec

Polyfunkčný objekt | Hollého | 1,200 m²

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt, ktorý leží na pozemku o výmere 4200 m2 v me

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Rajec

Info v RK

Rezervovaný - Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom v peknej časti Košút.

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na predaj rodinný dom situovaný v peknej a tichej čas

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Košúty

179,000 € 1388 €/m²

Dizajnový 2-izbový apartmán na prenájom v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 82.1 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a nadštandardne zariadený 2-izbový apartmán s výmerou 82,1 m², nac

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | 80 m²

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, kolaudácia 2025, ktorý je súčasťou trojbytového domu v lok

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

Cena dohodou

Stavebný pozemok pri jazere Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 674 m²

Realitná kancelária VIDA REAL ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Nové Koš

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

128,000 € 190 €/m²

Rodinný dom Očová, slnečný pozemok, predajom voľný, 160.000,00 €

Reality Očová

Rodinný dom | Športová | 300 m²

Exkluzívne predám rodinný dom v Očovej, Športová ulica, tichá lokalita, slepá ulica, pozemok ro

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Očová

160,000 € 533 €/m²

Krásny a priestranný 2-izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 60.88 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra s množstvom zelene (revitalizovaný park) v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4517 €/m²

NOVÁ CENA! - LUXUSNÝ NADŠTANDARDNE ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A LOGGIOU V CENTRE MESTA

Reality Komárno

3 izbový byt | Kúpeľná | 74 m²

LEN U NÁS! - Ponúkame Vám luxusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite v centre mesta Komárno na K

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Komárno

175,000 € 2365 €/m²

: 3-izbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nemesszegská | 79 m²

Na predaj: 3-izbový byt Dunajská Streda Priestranný 3-izbový byt bytovom dome. Základné in

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

168,000 € 2127 €/m²

Moderné byty v projekte Swanhouse – Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Swanhouse – mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou – nový komorný developerský projekt v Pie

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

Na predaj rodinný dom Sásová - Banská Bystrica BBMS-7

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Rudlovská cesta | 48.6 m²

Realitná kancelária J&MZ si Vám dovoľuje ponúknuť exkluzívne na predaj rodinný dom v tichej a v

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

139,900 € 2879 €/m²

Na predaj: Rodinný dom s úžitkovou plochou 200 m² na pozemku 466 m² – vhodný na bývanie aj podnikanie

Reality Galanta

Rodinný dom | Česká | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s dvoma nadzemnými podlažiami, úžitkovou plo

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Galanta

250,000 € 1250 €/m²

Výrobno - skladové priestory Nitra, depo kuriérskej služby , možný aj predaj 2866 m2

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Murgašova | 3,968 m²

Dostupnosť: objekt je vzdialený 500 m od diaľnice Nitra-Trnava-Bratislava /Viedeň/ , na hlavnom

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 05.09.2025
Priestory na prenájom Nitra

3.9 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

5. izb. RD na predaj Šamorín- Čilistov

Reality Šamorín

Rodinný dom | Úzka | 198 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbový rodinný dom s veľkou garážou, v tichej oblasti mesta Šamorín,

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šamorín

355,000 € 1793 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Stavebný pozemok v Beloveži

Reality Beloveža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,243 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Beloveža, len 9 km od Bardejova. Poz

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Beloveža

21 €/m2 21 €/m2

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v obci Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po rekon

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Prenčov

177,500 € 1530 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Predaj rekreačného domu neďaleko od lesa, Bratislava – Devínska Nová Ves, lokalita Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Zavadilova | 45 m²

Hľadáte finančne dostupné bývanie v Devínskej Novej Vsi, ktorý Vám ponúkne výbornú polohu neďal

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

190,000 € 4222 €/m²

Na Predaj Rodinný dom 4izbový- Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 113 m²

MPM real ponúka na predaj RD 4 izbový: moderný rodinný dom novostavba, s úžitkovou plochou 11

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Cabaj-Čápor, 10,5 á, stav. povolenie na 2 domy

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Cabajská | 1,050 m²

Na predaj pozemok v obci Cabaj- Čápor, o výmere 10,5á. Všetky IS pred pozemkom. Možnosť okamžit

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

79,998 € 76 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý pozemok

Reality Hurbanovo

Priemyselná zóna | Pribetská | 4,848 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý pozemok na rôznorodé využitie, s vynikajúcou polohou vedľa

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

249,000 € 51 €/m²

ÚPLNE NOVÝ, MODERNÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ DOM - Šaľa, ulica Sama Chalupku

Reality Šaľa

Rodinný dom | Ulica Sama Chalupku | 100.2 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Nadštandardné bývanie v novostavbe 4-izbového

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na prenájom Šaľa

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie