Polyfunkčná budova na hlavnom ťahu do centra LM

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Palúčanská | 530 m²

Polyfunkčná budova v TOP lokalite Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku o ktorej treba určite po

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

439,000 € 828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM! 3. izb. byt na Bôriku s parkovaním, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jančova | 79.85 m²

Tichý a svetlý 3 izb. byt vo výbornej lokalite Bôrik, na Čmelovci, BA I. Výmera bytu je 79,85 m

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ODKUPIME VASU NEHNUTELNOST

Reality Galanta

3 izbový byt | 35 m²

Odkúpime od Vás Vašu nehnuteľnosť - byt, dom, pozemok - za výhodnú cenu, vyplatíme Vaše dlhy aj

Publikované: 07.12.2021 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na kúpa Galanta

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

S výhradným zastúpením majiteľa ponúkam na predaj rodinný dom a budovu pohostinstva a obchodu.

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 21.11.2024
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

Skladovo-výrobný objekt 3700 m2 - Devínska Nová Ves / Vápenka

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Vápenka | 3,700 m²

Ponúkame Vám veľmi vydarený skladovo-výrobný objekt na prenájom, veľkorysé moderné priestory vh

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestory v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Konventná | 75 m²

DUO REAL, spol. s r. o., ponúka na prenájom obchodné priestory s výkladom v absolútnom centre m

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Kúpa 1 izbového bytu!

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Šoltésovej | 36 m²

Kúpime pre konkrétneho klienta 1 izbový byt v ktorejkoľvek lokalite v Nových Zámkoch!

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

80,000 € 2222 €/m²

MH280- Na predaj krásna záhrada s chatkou v Komárne!

Reality Komárno

Záhradná chatka | 20 m²

Hľadáte pokojné miesto mimo ruchu mesta, kde si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu? Ste n

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Komárno

47,000 € 2350 €/m²

MEŠTIACKY DOM NA HORNEJ V BANSKEJ BYSTRICI

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Horná | 480 m²

Na predaj meštiacky rodinný dom na Hornej ulici v Banskej Bystrici. Dom je čiastočne podpivnič

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

720,000 € 1500 €/m²

Prenájom kompletne zrekonštruovaného rodinného domu so záhradou v tesnej blízkosti borovicového lesa v obci Borský Sv. Jur m.č. Tomky

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Nezadaná | 521 m²

Prenájom kompletne zrekonštruovaného rodinného domu so záhradou v tesnej blízkosti borovicového

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na prenájom Borský Svätý Jur

1,400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom Bratislava I Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Dobšinského | 380 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný rodinný dom v časti Starého Mesta pod bratislavskou žel

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 06.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Jedinečná palacinkáreň a kaviareň Julyard v srdci Piešťan - odstúpenie zabehnutej prevádzky

Reality Piešťany

Reštauračné priestory | nám. Slobody | 108 m²

Miesto, kde sa vôňa čerstvo upečených palaciniek mieša s úsmevmi hostí, hľadá svojho nového maj

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na predaj Piešťany

50,000 € 463 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT 75M2, ZVOLEN ZÁPAD (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | Novozámocká | 75.17 m²

Máme pre vás novinku – 3 izbový byt na Západe vo Zvolene. Poteší tých, ktorí hľadajú bývanie s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,990 € 1862 €/m²

Predaj pozemku obci Mojš , výmera od 520m2 , cena 115€/m2

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 520 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v širšom centre obce Mojš, v oblasti pri známom zábavnom centre

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

115 €/m2 115 €/m2

Budova vhodná na obchod, sklad alebo výrobu

Reality Podbrezová

Skladový objekt | Štiavnička | 900 m²

Znížená cena! Predaj prevádzkovej budovy vhodnej na sklad, obchod alebo malú výrobu. Všeobecn

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Podbrezová

199,000 € 221 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY NA BULVÁRI: 1. PODZEMNÉ PODLAŽIE S VÝŤAHOM V MODERNEJ POLYFUNKČNEJ BUDOVE.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Antona Bernoláka | 750 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v novozrekonštruovanej budove na prvom podzemnom po

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 08.01.2026
Priestory na prenájom Žilina

5.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Rodinný dom Nová Lesná - Tatranská

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Tatranská | 360 m²

Rodinný dom samostatne stojaci na pozemku o výmere 696 m2 plus zastavaná plocha domu je 110 m2

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Nová Lesná

287,000 € 797 €/m²

NA PRENÁJOM: Nebytové priestory, ul. Obrancov mieru, Spišský Štvrtok, okres Levoča

Reality Spišský Štvrtok

Obchodné priestory | Obrancov mieru | 50 m²

Ponúkané nebytové priestory na prenájom sa nachádzajú v obci Spišský Štvrtok pri nákupnom stred

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Priestory na prenájom Spišský Štvrtok

300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predám 2 izbový byt v Beluši

Reality Beluša

2 izbový byt | Farská | 57 m²

Predávame nový 2 izbový byt v zrekonštruovanom obytnom dome o výmere 57,91 m2. Dispozične pozos

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Beluša

109,900 € 1928 €/m²

Bývanie s výhľadom, ktorý sa nemení stáročia...3-izbový byt priamo na Mierovom námestí – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mierové nám. | 80 m²

Prenájom 3-izbového bytu priamo na Mierovom námestí – Trenčín Niektoré adresy netreba vysvetľov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Dve prepojené kancelárie - 32m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 32.4 m²

Kancelársky celok o výmere 32,4m2 na 3. z 5 poschodí administratívnej budovy na žilinskom Bôrik

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

324 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DOMY NAD GRUNTOM - PRIPRAVUJEME - 3 POZEMKY NA PREDAJ

Reality Košice-Sídlisko KVP

Pozemok pre rodinné domy | Jána Pavla II. | 1,000 m²

Na predaj sú posledné tri pozemky určené pre výstavbu rodinných domov, ktoré ponúkajú jedinečnú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Na predaj polyfunkčný objekt, 4200 m2, Rajec

Reality Rajec

Polyfunkčný objekt | Hollého | 1,200 m²

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt, ktorý leží na pozemku o výmere 4200 m2 v me

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Rajec

Info v RK

Rezervovaný - Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom v peknej časti Košút.

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na predaj rodinný dom situovaný v peknej a tichej čas

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Košúty

179,000 € 1388 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23069)
Upresniť hľadanie