1 izbový byt | Budatínska | 54 m²
Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200
207,000 € 3833 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mokráň Záhon | 257 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk
99,000 € 385 €/m²
Administratívny objekt | Vodná | 240 m²
DOM REALÍT - ponúka na prenájom veľkorysé kancelárske priestory v mestskej časti Nitra - Staré
1,440 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Vodná | 24 m²
DOM REALÍT - ponúka na prenájom kancelárske priestory v mestskej časti Nitra - Staré Mesto. +
480 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nové Šuty | 176 m²
Ponúkame na predaj, ihneď voľný, novostavba (2016) 3 izbového bytu so záhradkou (Uhliská – Vaj
309,990 € 1761 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame posledný voľný byt v novostavbe. Využite možnosť na kúpu posledn
237,622 € 2950 €/m²
Rekreačný pozemok | Mlynská | 6,397 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj + oplotený pozemok v tichej lokalite + prístup na poze
230,000 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nad ostrovom | 1,676 m²
DOM-REALÍT ponúka na predaj zaujímavý stavebný pozemok v Karlovej Vsi nad Devínskou cestou s je
525,000 € 313 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
DOM-REALÍT, ponúkame na prenájom pozemok, spevnenú plochu vhodnú na podnikanie, skladovanie, p
1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 73 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt v Devínskej Novej Vsi n
225,000 € 3082 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Domky | 2,205 m²
DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastri obce Zálesie časť Domky. + rozloh
220 €/m2 220 €/m2
2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Ukrajinskej ulici v Bratislave - Nové
249,000 € 4368 €/m²
Rekreačný pozemok | Štúrova | 2,953 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v rekreačnej zóne Marianky, priamo pod l
180 €/m2 180 €/m2
Rodinný dom | Krivá | 160 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v obci Holice, okres Dunajská Streda. + 18
275,000 € 1719 €/m²
1 izbový byt | Karloveská | 33 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 1izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou d
183,000 € 5545 €/m²
Obchodné priestory | Vodná | 54 m²
DOM-REALÍT, - Ponúkame na prenájom obchodné priestory v Starom Meste. + priestor má 54m2 + sú
324 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 98 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Doľany, situovaný v malebnom prostredí
210,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | 258 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 3-izbový RD v obci Trnovec nad Váhom Dom:+ zastavan
230,000 € 891 €/m²
Rodinný dom | Sološnícka | 283 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 7 izbový rodinný dom v Karlovej Vsi. Exkluzívna lokali
649,900 € 2296 €/m²
Rodinný dom | Litovská | 52 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj pozemok s celoročne obývateľným 3-izbovým mobilným domom v TOP l
150,000 € 2885 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 30 m²
Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera
8.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²
Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k
299,000 € 306 €/m²
Rodinný dom | Južná | 157.01 m²
Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n
442,100 € 2816 €/m²
Obchodné priestory | Legionárska | 83 m²
Directreal Pro - Ponúkame na prenájom klimatizovaný priestor v polyfunkčnej budove v Trenčíne
13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.