DIRECTREAL|Rodinné domy - novostavby Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Ku kyselke | 138 m²

Directreal Pro - Na predaj novostavby 4 samostatne stojacich rodinných domov v novovzniknutej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčín

355,000 € 2572 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na prenájom priestory v Trenčíne

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Súdna | 600 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom Vilu na Súdnej ulici v Trenčíne . Priestor

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

4,400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Administratívno-výrobný objekt na Opatovskej ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Opatovská | 2,015 m²

Directreal Pro - EXKLUZÍVNE LEN U NÁS DIRECTREAL PRO ponúka na predaj administratívno-výrobný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rozsiahly pozemok s dostatkom súkromia, voda + elektrika na pozemku

Reality Trenčianske Mitice

Iný stavebný pozemok | Trenčianske Mitice | 27,466 m²

Directreal Pro - Ponúkame Vám na predaj pozemok s celkovou výmerou 27466 m2 v obci Trenčianske

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

377,000 € 14 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj obchodných priestorov v Urbanpark

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Halalovka | 138 m²

Directreal Pro - Ponúkame vám na predaj obchodný priestor o výmere 138 m2 v novostavbe Urban

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

1,500 €/m2 11 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Flexibilný priestor v administratívnej budove

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Jilemnického | 250 m²

Directreal Pro - Ponúkame na prenájom flexibilný nebytový priestor s rozlohou 250 m2 v adminis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NÁJOM ZDARMA - Prenájom obchodných priestorov

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Halalovka | 138 m²

Directreal Pro - Ponúkame vám na prenájom obchodný priestor o výmere 138 m2 v novostavbe Urba

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom priestorov v administratívnej budove

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Jilemnického | 160 m²

Directreal Pro - V administratívnej budove s polyfunkciou ponúkame na prenájom priestory s roz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom rodinného domu

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | Dubovecká | 120 m²

Directreal Pro - Zodpovedným nájomníkom ponúkame 3i dom v Trenčianskej Teplej do prenájmu. Hľ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Trenčianska Teplá

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom kancelárskych priestorov na Mierovom námestí v Trenčíne

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 178 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom administratívne priestory na Mierovom náme

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 289 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj investičný pozemok

Reality Beckov

Iný stavebný pozemok | Beckov | 53,250 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj investičný pozemok v k.ú. Beckov vhodný pre d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

25 €/m2 25 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok pre priemyselnú výstavbu.

Reality Sebedražie

Iný stavebný pozemok | Sebedražie | 12,558 m²

Directreal Pro - Ponúkame Vám na predaj priemyselný stavebný pozemok v obci Sebedražie okres P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

100 €/m2 100 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Obchodný/skladový priestor 91 m2 na prenájom

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Hlavná | 91 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom obchodný priestor na prenájom v zaujímavej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Veľkometrážny 3izbový byt na prenájom

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom veľkometrážny 3i byt na Halalovke v Trenčín

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

880 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom – ideálne miesto na pokojné bývanie aj víkendový oddych

Reality Kalná nad Hronom

Rodinný dom | Viničná | 120 m²

Ponúkame vám rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obci Kalná nad Hronom, v tichej Vi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kalná nad Hronom

80,000 € 667 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Tehla, nie panel — 2-izbový byt na predaj, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 64 m²

Directreal Doma - Tehlový 2-izbový byt na predaj, Kramáre, Bratislava III. Nové rozvody, trojs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3906 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NOVA CENA!Investičný byt pripravený k okamžitému nasťahovaniu

Reality Žilina

2 izbový byt | Javorová | 49 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj 2 izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii v r.2008. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 3367 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE Rekreačný pozemok, Lysica

Reality Lysica

Rekreačný pozemok | 1,517 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame rekreačný pozemok v obci Lysica s rozlohou 1 517 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lysica

69,000 € 45 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny 2i byt 76m2, s vnútroblokom so zeleňou, výborná lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 76 m²

EXPAT EXPERTS | Skvelý, veľkometrážny 2i byt 76m2, v historickej budove s vnútroblokom so zeleň

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom garáže Exnárova, elektrina, montážna jama

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Exnárova | 14.3 m²

Ponúkame na prenájom garáž na Exnárovej ul v Ružinove za ochodom Kraj medzi ulicami Chlumeckého

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 35 m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3-izbového slnečného bytu s loggiou v mestskej časti Košice – Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Mudroňova | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

251,990 € 3405 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny 5 izbový dom s termálnou vodou priamo na pozemku

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v prestížnej a dynamicky rozvíjajúcej sa lokali

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

360,000 € 2069 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie