4 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 132.57 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

664,440 € 5012 €/m²

3 izb. byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 72.07 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

299,400 € 4154 €/m²

5 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 152.29 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

782,100 € 5136 €/m²

4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 96.56 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

385,000 € 3987 €/m²

3 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 85.09 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

362,000 € 4254 €/m²

Prémiový 4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 106.11 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

409,000 € 3854 €/m²

4 izb strešný byt s terasou: 248,80 m2 v novostavbe LIVANA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 248.8 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne 4 izb. byty s terasami. Praktická

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

2,5 izbový byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 65.6 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

256,200 € 3905 €/m²

Predaj domu s vkusnou nadstavbou v centre mesta B. Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Info v RK

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového zrekonštruovaného bytu s loggiou s výhľadom na Dunaj v Starom meste v Bratislave oproti Riverparku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 52 m²

Predáme 2-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou (59m2) v bytovom dome na 4/13. Bytový dom bol p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5750 €/m²

Novinka
Novinka

Chata v záhradkárskej oblasti Kudlovce, na predaj.

Reality Humenné

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka útulnú chatu so záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti D

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

27,000 € 964 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt, Trenčín, ul. Šafárikova

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Šafáriko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2260 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj 3+1 bytu na Hurbanovej ul. v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Hurbanova | 67.19 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj priestranný 3+1 byt s výmerou 67,19 m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT,- veľký 1 izbový 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT, - Posledná možnosť na kúpu, 2 - izbový byt v novostavbe Kozlisko v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj posledný voľný 2i byt v novostavbe Kozlisko + 62,10m2

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

183,195 € 2950 €/m²

5 izbový rodinný dom

Reality Senec

Rodinný dom | Kapria | 125 m²

Z poverenie majiteľa vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom - typ bungalov v Senci. + veľk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

DOM REALÍT, - veľký tehlový 2 alebo 3 izbový byt

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 74.48 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dopravnej ulici v Bratislave - Rači, Vý

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

205,000 € 2752 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

Garážové státie City Park Ružinov - Plynárenská 3A

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 0 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj garážové státie, ktoré sa nachádza na Plynárenskej ulic

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

DOM-REALÍT, - Starší rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Marianka

Rodinný dom | Partizánska | 80 m²

DOM-REALÍT, ponúkame na predaj starší rodinný dom s väčším pozemkom pod lesom v tichej prírodne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Marianka

230,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka na prenájom obchodné priestory Nitra - Staré Mesto

Reality Nitra

Obchodné priestory | Vodná | 100 m²

DOM REALÍT - ponúka na prenájom obchodné, kancelárske priestory v mestskej časti mesta Nitra -

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

DOM-REALÍT, -Zrekonštruovaný 2-izbový byt v Prievoze

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 51 m²

DOM-REALÍT, Zrekonštruovaný 2-izbový byt (51m2) vo vyhľadávanej lokalite v Prievoze na Kladnian

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4412 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie