ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom súp. č. 1134, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 146.37 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza v obci Horné Saliby, nezrastenej časti Hrušov.

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Horné Saliby

64,160 € 438 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom, ul. Školská č.19, Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

Rodinný dom | Školská | 340 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza na rovinatom upravenom pozemku. Situovaný je v

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Čierna nad Tisou

40,880 € 120 €/m²

Rodinný dom, Chrastné súp. č. 182, okr. Košice – okolie

Reality Chrastné

Rodinný dom | Nezadaná | 275.91 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby dvojpodlažný rodinný dom s garážou, t

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Chrastné

331,000 € 1200 €/m²

ONLINE AUKCIA – Vinica (pozemok), Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Vinica, chmelnica | Horešská | 233 m²

VÝHODNÁ PONUKA / ONLINE DRAŽBA V online aukcii ponúkame pozemok parcelné číslo 1953/2 v katast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

2,500 € 11 €/m²

Spoluvlast. podiel 49/100 na RD, Jazvečia 2411/62, Ťahanovce, KE

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 187.71 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby spoluvlastnícky podiel o veľkosti 49/

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

49,900 € 266 €/m²

2 izbový byt, Topoľová 1913/15, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Topoľová | 46.53 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 13 na Topoľovej ulici, ktorá sa nach

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

95,000 € 2042 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – 4 izb. byt na ul. Zimná 189/14, Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

4 izbový byt | Zimná | 80.81 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Štvorizbový byt sa nachádza v bytovom dome s. č. 189 na ulici Zimná 14

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

23,250 € 288 €/m²

3 izbový byt, Rajecká 8683/12, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 61.34 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 3-izbový byt č. 51 na ulici Rajecká. Táto lokalita v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3424 €/m²

Rozľahlý výrobný areál, Streda nad Bodrogom, okr. Trebišov

Reality Streda nad Bodrogom

Výrobný objekt | Hlavná | 2,982.88 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe výrobný areál, ktorý sa nachádza mimo zastavaného úz

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Objekty na predaj Streda nad Bodrogom

284,000 € 95 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Pozemky s výmerou 1,33 ha v Rožňave

Reality Rožňava

Záhrada | Nezadaná | 13,346 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Pozemky sa nachádzajú v katastrálnom, území Rožňava. Pozemky sú mierne

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Rožňava

92,800 € 7 €/m²

Rodinný dom s garážou, súp. č. 187, Šíd, okr. Lučenec

Reality Šíd

Rodinný dom | Nezadaná | 212.3 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom so sam

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Šíd

Cena dohodou

2 izbový byt, Dvorská 1403/8, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Dvorská | 55.59 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 3 na ulici Dvorská. Lokalita sa vyzn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,500 € 1160 €/m²

Rodinný dom, Kostolná 348/37, Bučany, Okr. Trnava, podiel 1/2

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 201.89 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Predmetom dražby je spoluvlastnícky podiel 1/2 k rodinnému domu so súp

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na dražba Bučany

65,300 € 323 €/m²

Rodinný dom, Cintorínska 352/12, Kapušany, okr. Prešov

Reality Kapušany

Rodinný dom | Cintorínska | 117.98 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby podpivničený rodinný dom s pozemkom o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Kapušany

92,600 € 785 €/m²

2 izbový byt, ČSA 1172/23, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 53.88 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2 izbový byt č. 3 v lukratívnej lokalite na ulici Če

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

190,000 € 3526 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Rod. dom, Hlavná 36/38, Strážne, okr. TV

Reality Strážne

Rodinný dom | Hlavná | 282.33 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom s poze

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Strážne

24,900 € 88 €/m²

3 izbový byt s garážovým státím na ul. Popradská 64E, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 110.12 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe moderný a skutočne priestranný byt č. 24 s terasou a

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Košice-Západ

287,000 € 2606 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Rodinný dom súp. č. 58, Petrikovce

Reality Petrikovce

Rodinný dom | Nezadaná | 195.69 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom je situovaný v širšom centre obce v uličnej zástavbe samos

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Petrikovce

24,960 € 128 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Rod. dom s. č. 889, Važec, okr. Lip. Mikuláš

Reality Važec

Rodinný dom | Nábrežná | 259.7 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Samostatne stojaci rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku a je si

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Važec

77,000 € 296 €/m²

TOP PONUKA, VÝBORNA CENA, VEĽKÝ PRIESTOR, DOBRÁ INVESTICIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Novinka
Novinka

Záhradná chatka v lokalite Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Chata, drevenica, zrub | Tulská | 75 m²

Na predaj nádherná záhradná chatka v lokalite Fončorda nad Tulskou. Jedná sa o dvojpodlažnú záh

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

35,000 € 467 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj : *MAXEN* Luxusný 3-podlažný – rekreačný dom na celoročné bývanie, Čaňa-KE okolie,pri vode s mólom

Reality Čaňa

Rodinný dom | 300 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú ch

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

320,000 € 1067 €/m²

Lukratívny 2-izbový byt, Košice Západ, Michalovská ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Michalovská | 40 m²

Hľadáte byt, ktorý vám poskytne príjemné bývanie bez ďalších investícií, alebo stabilnú a bezpe

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,000 € 4650 €/m²

Bývanie s atmosférou Malej Prahy: Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 4167 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23121)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie