PRIESTOR PRE VÁŠ NOVÝ ZAČIATOK 4 - izbový byt 78,46 m² + loggia, Košice - Dargovských Hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²

Predstavujeme potenciál bytu! Tento byt je čisté plátno – Byt, ktorý si môžete pretvoriť podľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

223,000 € 2823 €/m²

Predaj dizajnovo zariadený 3 izbový byt v novostavbe, Košice - SEVER.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Stará Spišská cesta | 90 m²

MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v novostavbe VILLA KALVÁRIA, ktor

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

399,000 € 4433 €/m²

Slnečný 3-izbový byt s loggiou a šatníkom po rekonštrukcii – Sokolovská, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 65 m²

Realitná kancelária Maxen Reality Centrum a maklérka Mgr. Helena Tóthová vám exkluzívne ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3615 €/m²

Novostavba nízkoenergetický drevodom - Pányok -Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj nízkoenergetickú novostavbu drevodomu so zastavanou plochou 100 m2, osadenú

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Domy na predaj

158,000 € 1756 €/m²

Prenájom: *MAXEN* Výrobno - Skladovacie priestory 930 m2 na 1.poschodí výťahom, v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Priestor pre sklad | Opatovská cesta | 930 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné výrobno - skladovacie

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novostavba rodinný dom Košická Nová Ves

Reality Košice

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v Košiciach - mestská časť Košická Nová Ves. Dom s

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Košice

449,000 € 2721 €/m²

Dom s viacerými bytmi v širšom centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

Prenajmeme budovu so 6 bytmi neďaleko Masarykovej ulice. Poskytuje pohodlné ubytovanie pre 12 o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj Rodinný dom Boldogköváralja - Maďarsko

Reality Boldogkőváralja

Rodinný dom | 85 m²

Na predaj ponúkame 2 izbový rodinný dom v obci Boldogköváralja - Maďarsko, s úžitkovou plochou

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 13.08.2025
Domy na predaj Boldogkőváralja

39,900 € 469 €/m²

4-izbový Rodinný dom Méra - Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra v Maďarsku. Rodinný dom je

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Domy na predaj Méra

95,000 €

Prenájom: *MAXEN*, Administratívny priestor 660 m2 , 3. poschodie, výťah,Košice IV - Juh

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Rozvojová | 660 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom administratívny priestor 660 m2 ka

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 28.02.2025
Priestory na prenájom Košice-Juh

Cena dohodou

Rovinatý pozemok 5300 m2, Košice okole

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 5,300 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 5300 m2 v intraviláne obce Veľká Ida, Košice Okol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

221,900 € 42 €/m²

Sklad a prevadzkové priestory 400 m2 a 400 m2

Reality Košice-Juh

Iný priestor | 400 m²

Ponúkame na prenájom skladové a prevádzkové priestory v uzavretom areáli v mestskej časti Košic

Publikované: 12.10.2024 Aktualizované: 13.10.2024
Priestory na predaj Košice-Juh

4 €/m2 4 €/m2

Pozemok 17500 m2 na priemysel a obchod Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Komerčná zóna | 17,500 m²

Ponúkame na predaj pozemok 17.500 m2 v priemyselnej časti Košice Nad Jazerom, vhodný na podnika

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

111 € 0 €/m²

Obch.priestory 110 m2 Košice-Koš.Nová Ves

Ponúkame na prenájom funkčné obchodné a prevádzkové priestory na prízemí polyfunkčnej budovy v

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Košická Nová Ves

890 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Podnikateľska budova 600 m2, 19 ár pozemok, 17 km od Košíc

Reality Ruskov

Výrobný objekt | Hlavná | 600 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú budovu postavenú na pozemku o rozlohe 1900 m2. Je vyu

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Ruskov

599,000 € 998 €/m²

Murovaná chatka so záhradou, Košice - okolie, Seňa len 25 km od Košíc

Reality Seňa

Záhradná chatka | Nezadaná | 333 m²

Útulná murovaná chatka so záhradou – so súpisným číslom, celoročná voda zo studne, Seňa, Košice

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Seňa

65,000 € 195 €/m²

Investičná príležitosť – Záhrada s murovanou chatkou, Košice – SEVER - Kalvária

Reality Košice-Sever

Záhradná chatka | Na Kalvárii | 405 m²

**Investícia, ktorá rastie s mestom** *EXKLUZÍVNE* Záhrada s chatkou a súpisným číslom v centr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

88,000 € 217 €/m²

Predaj 5 izbový rodinný dom v obci Kechnec, 18km od Košíc.

Reality Kechnec

Rodinný dom | Nezadaná | 189 m²

Dom, ktorý rastie s vašimi potrebami – ticho, priestor a istota v Kechneci Hľadáte miesto, kde

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kechnec

249,000 € 1317 €/m²

Posledný pozemok 750 m2, Košice – Západ, oproti rezidencii Nová Terasa, IS na pozemku

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 750 m²

POSLEDNÝ voľný pozemok v súkromnom areáli – 750 m2, Popradská ulica Hľadáte maximálne súkromie

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

279,000 € 372 €/m²

Predaj veľký 3 izbový byt 18km od Košíc, Bohdanovce.

Reality Bohdanovce

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Domov, kde sa spája pokoj prírody s blízkosťou mesta (Bohdanovce) Hľadáte miesto, kde po prác

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

159,990 € 2133 €/m²

Zabehnutý penzión pri Ružínskej priehrade, 20 km od Košíc

Reality Košická Belá

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 550 m²

Exkluzívne ponúkame rodinný penzión pod lesom pri Ružínskej priehrade. Zabehnutý podnik v krásn

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

Cena dohodou

*MAXEN* HALA ( 03 ) pre výrobu a sklad 600 m2, Administratívne priestory 2 podlažia 287 m2, Južná tr. Košice, KE IV-Juh

Reality Košice-Juh

Výrobný objekt | Južná Trieda | 887 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj novú HALU právoplatne skolaudovanú v

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Objekty na predaj Košice-Juh

1,350,000 € 1522 €/m²

Na predaj *MAXEN* Výrobno - skladový prevádzkový areál s administratívnymi priestormi 1033 m2, pozemok 2317 m2, Košice II - Šaca

Reality Košice-Šaca

Výrobný objekt | Šaca | 1,033 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj nevyužívaný výrobno - skladový prevádzkový areál s admin

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 19.09.2025
Objekty na predaj Košice-Šaca

295,000 € 286 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23121)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie