3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán s výhľadom na ostrove Vir v Chorvátsku. Apartmán
155,000 € 2583 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v Sveti Filip i Jakov, v lokalite neďaleko Zadar
375,000 € 4076 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu len 70 m od mora na ostrove Vir v Cho
259,000 € 3985 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu na ostrove Vir - Prezida, v lokalite
397,000 € 1527 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac
309,900 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Nový rad | 39 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj vidieka, vlastný pozemok, možnosť pestovania a zároveň dobr
129,500 € 3321 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv
265,000 € 1743 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám exkluzívne ponúka novostavbu apartmánov na ostrove Vir v Chorvátsku. Má vý
205,000 € 3796 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený apartmán v bezprostrednej blí
249,000 € 2862 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Sukošan - LUXUSNÝ APARTMÁN S VLASTNOU ZÁHRADOU, LEN 250 M OD MORA! Hľadáte ideálne miesto na
281,855 € 3411 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho
278,000 € 1878 €/m²
Rodinný dom | Lovčická | 120 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2, ktorý sa nachádza v obci Br
150,000 € 1250 €/m²
2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²
Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo
157,900 € 2821 €/m²
Rodinný dom | Čsl. tankistov | 236 m²
Ponúkame na predaj samostatný tehlový 5-izbový dom so sedlovou strechou v tichej uličke s
389,000 € 1648 €/m²
Obchodné priestory | Štúrova 12 | 40.06 m²
Ponúkame Vám nový, cenovo prijateľný, obchodný priestor P1 v novostavbe v centre kúpeľného mest
139,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²
Ponúkame Vám na kúpu pekný 4 izbový byt až s 2 x kúpelňami s loggiou v najlepšej vybavenej loka
189,000 € 2124 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 95 m²
Predstavte si bývanie, kde Vás ráno nebudia susedia nad hlavou, nemusíte riešiť problém s parko
133,900 € 1409 €/m²
2 izbový byt | Arm. generála Svobodu | 45 m²
NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI NA SÍDLISKU SEKČOV V PREŠOVE Ponúkame na preda
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | 5 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve 45 min autom od BB. Na pozemku sa nach
23,000 € 4600 €/m²
Rodinný dom | Hliník | 135 m²
Realitná kancelária Dievrinsis Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, dvojpodlažný rodinný d
299,000 € 2215 €/m²
Rodinný dom | Bellova | 280 m²
Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na predaj 6 izbový výnimočný, funkcionalistický 3 pod
699,000 € 2496 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp
9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Irkutská | 66.6 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 4-izbový byt č. 19 na ulici Irkutská. Táto lokalita
133,000 € 1997 €/m²
Priestor pre sklad | 385 m²
Prenájom skladového priestoru medzi Vajnorskou a Rožňavskou ulicou: Výmera 385 m2 Prenájom bez
4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.