3 izbový byt | Popradská | 110.12 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe moderný a skutočne priestranný byt č. 24 s terasou a
287,000 € 2606 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 195.69 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom je situovaný v širšom centre obce v uličnej zástavbe samos
24,960 € 128 €/m²
Rodinný dom | Nábrežná | 259.7 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Samostatne stojaci rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku a je si
77,000 € 296 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k
300,000 € 3191 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Tulská | 75 m²
Na predaj nádherná záhradná chatka v lokalite Fončorda nad Tulskou. Jedná sa o dvojpodlažnú záh
35,000 € 467 €/m²
Prevádzkový areál | Južná Trieda | 5,786 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj Výrobno - skladový prevádzkový areál
8,000,000 € 1383 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 7,431 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok za výhodnú cenu vhodný aj ako investícia do budú
8 €/m2 8 €/m2
2 izbový byt | Michalovská | 40 m²
Hľadáte byt, ktorý vám poskytne príjemné bývanie bez ďalších investícií, alebo stabilnú a bezpe
186,000 € 4650 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 54 m²
Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka
225,000 € 4167 €/m²
2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, vh
179,000 € 1790 €/m²
Iný objekt | Prešovská cesta | 21 m²
MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažnú stavbu „Ubytovňa Prešovská cesta“, ktorá je
1 € 0 €/m²
Orná pôda | 1,854 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj posledný z troch investičných pozemk
12,978 € 7 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 25 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ komerčné, kancelárske priestory v centre Košíc v Starom Meste. Priestory
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²
Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Skároš, Košice okolie. Dom s úžitkovou ploc
329,000 € 2150 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú ch
320,000 € 1067 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 75 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Hlavnej ulici v Košiciach vhodný na podnikanie s rozl
599 €/mesiac 1850 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc
MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom dom v obci Gönc - Maďarsko. Nehn
67,000 € 859 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Floriánska | 50 m²
Maxen reality centrum ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory v blízkosti centra me
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Južná Trieda | 2,469 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj HALU s administratívnymi a skladovým
3,200,000 € 1296 €/m²
Polyfunkčný objekt | 649 m²
1,200,000 € 1849 €/m²
Výrobný objekt | Južná Trieda | 546 m²
1,070,000 € 1960 €/m²
Skladový objekt | 413 m²
42 €/m2/rok 42 €/m2/rok
Skladový objekt | 850 m²
Trakt/sklad
42 €/m2/rok 42 €/m2/rok
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.