V ponuke posledné 2 a 3 izbové byty v širšom centre Senca, vo vyhľadávanej lokalite

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 98 m²

V ponuke priamo od developera: 2 izbové byty na prízemí o rozlohe 38m2 / záhradky 20m2 a 39m2

Publikované: 14.05.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

SENEC - v ponuke 2 a 3 izbové byty - so záhradkami, alebo s balkónmi

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 89 m²

V ponuke na predaj čoskoro skolaudované byty, s možnosťou rezervácie, 2 a 3 izbové. So záhra

Publikované: 31.10.2018 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

Rodinné bývanie, priamo v SENCI, v ponuke 2 izbáčik so záhradkou alebo s balkónom POSLEDNÝ

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá 14 | 38 m²

V ponuke priamo od developerskej spoločnosti, onedlho skolaudované 2 a 3 izbové byty s vlastno

Publikované: 29.04.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

ASSENZIO | EXKLUZÍVNE - 4izbový dom v prvom rade pri Šulianskom jazere

Reality Bodíky

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

ASSENZIO Property ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový prízemný dom situovaný v prvom rade pri

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bodíky

279,900 € 2239 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jaspisová | 61 m²

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE Assenzio Property ponúka na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

314,900 € 5162 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-59M2-PROJEKT ZWIRN 3 - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - Moderný rodinný dom s extrémne nízkymi nákladmi!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Assenzio Property ponúka na predaj moderný a úsporný dom v obci Povoda: Túžite po novom bývaní,

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

215,900 € 2540 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT - GALVANIHO DVORY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 53.34 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v projekte Galvaniho dvory.

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4949 €/m²

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE - PREDAJ - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 103 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu – Horná Potôň, časť Benkova Potôň (okres Dunajská Streda) Rea

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

259,900 € 2523 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5i APARTMÁN s loggiou 52M2 - TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.66 m²

Assenzio Property ponúka na predaj moderný 1,5-izbový apartmán v prémiovej novostavbe Tehelné p

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

239,900 € 6205 €/m²

ASSENZIO-REZERVOVANÉ-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-NOVOSTAVBA-DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe, v tichej lokalite Devínskej Novej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

195,000 € 4627 €/m²

ASSENZIO – PREDAJ rozostavaná VILA 510 m²- POZEMOK 2408- MIKUŠOVCE

Reality Ilava

Rodinný dom | Mikušovce | 510 m²

ASSENZIO ponúka na PREDAJ rozostavanú vilu 510 m² + 30 m² terasa s pozemkom 2 408 m² + 123 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ilava

269,900 € 529 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Novostavba štvorizbového domu s tromi bytovými jednotkami

Reality Šamorín

Rodinný dom | Bučoháza | 123 m²

Exclusive Vám v Šamoríne, mestskej časti Bučuháza ponúka na pre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.05.2025
Domy na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

Na predaj ikonická csárda s tradíciou v srdci Rajky.

Reality Maďarsko

Reštaurácia | Maďarsko

ProvensReal s.r.o. ponúka so súhlasom majiteľa na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v obľ

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 01.02.2026
Objekty na predaj

Info v RK

NA PREDAJ: 3-izbový apartmán, MATADORKA, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²

NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

308,000 € 4529 €/m²

Luxusná vila jedinečného dizajnu – Rogoznica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj výnimočnú luxusnú vilu s unikátnym architektonickým tvarom Diamond, situovan

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Domy na predaj

1,290,000 € 4300 €/m²

Luxusný penthouse so strešnou terasou a panoramatickým výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Predávame luxusný, novopostavený penthouse v Trogire na ostrove Čiovo, ktorý sa nachádza na dru

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Byty na predaj

485,000 € 7951 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu bungalovu v obci Tovarniky

Reality Tovarníky

Rodinný dom | Brezová | 124.31 m²

TOP PONUKA PRVÉ DOMY V ZĽAVE 10.000!!!! Ponúkame na predaj projekt SMREKOVÁ. https://www.domy

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Tovarníky

Info v RK

Chata v Nitre na predaj

Reality Nitra

Iný rekreačný objekt | Šuranská | 30 m²

PREDAJ: Celoročne obývateľná moderná chatka (30 m²) s pozemkom 387 m² – Nitra, Šuranská Cena:

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

75,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusná novostavba s bazénom na Istrii — 2 samostatné byty

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V dnešných neistých časoch investori čoraz viac vyhľadávajú stabilné a reálne aktíva, ktoré si

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj

550,000 € 3125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie