4 izbový byt | Holubyho | 105.4 m²
Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta
463,515.52 € 4398 €/m²
4 izbový byt | Turgenevova | 89.7 m²
BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev
386,910 € 4313 €/m²
4 izbový byt | Miškovecká | 82.5 m²
FENIX reality exluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 82,5 m² na Miškovec
220,000 € 2667 €/m²
4 izbový byt | Krakovská | 67 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt na sídlisku Železníky, na Krakovskej ulici, na 4
189,990 € 2836 €/m²
4 izbový byt | Krakovská | 72 m²
4 izbový byt na predaj, Košice - Železníky, Krakovská ul. Kompletná nová rekonštrukcia, 72m2, l
267,000 € 3708 €/m²
4 izbový byt | Krakovská | 71 m²
Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Juh n
229,990 € 3239 €/m²
4 izbový byt | Bulharská | 141 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt na Bulharská ul., Mestská časť - JUH Byt, ktorý sa
360,000 € 2553 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.