Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

164,900 € 3952 €/m²

Top
Top

NOVINKA! Štýlový 2i byt s vlastným wellness a fitness v novostavbe – Miloslavov

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Lesná cesta | 37 m²

F002-112-JIKO 3 Túžite po modernom bývaní, kde máte posilňovňu, bazén a saunu doslova v papuč

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

136,000 € 3676 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Poď bývať do Miloslavova! 2-izbový byt s predzáhradkou, vírivkou a parkovacím miestom

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Platanová ulica | 43 m²

Predstavujeme Vám 2‑izbový byt s predzáhradkou a vírivkou, ktorý kombinuje moderný komfort, súk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,900 € 4440 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v Miloslavove

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 57 m²

Ponúkam na predaj moderný a príjemne riešený 2-izbový byt s výmerou 57 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

199,000 € 3491 €/m²

PLUS REALITY | Moderne zariadený dvojizbový byt s loggiou pripravený na okamžité bývanie v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Slávičia ulica | 53.79 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený dvojizbový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

216,000 € 4016 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt so šatníkom a garážou v atraktívnej lokalite v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

210,000 € 3443 €/m²

2- izbový byt v obci Miloslavov s predzáhradkou

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

214,000 € 3690 €/m²

KARAS | PRIESTRANNÝ ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT | MILOSLAVOV | NOVOSTAVBA 2024

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 55 m²

DOMOV, DO KTORÉHO SA STAČÍ NASŤAHOVAŤ Sú byty, ktoré si pri obhliadke musíte „v duchu zariadiť

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

199,000 € 3618 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie