Rodinný dom | Hrabcova cesta | 136 m²
Ponúkame Vám na predaj krásnu novostavbu samostatne stojaceho, priestranného 3-izbového bungalo
210,000 € 1544 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbovej dvojpodlažnej vily so súkromným priamym
Info v RK
3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe
385,000 € 4355 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Realitná kancelária REALIFY ponúka na predaj 4 izbový bungalov v štádiu holodom v obci Vajkovce
336,000 € 2211 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²
Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr
849,900 € 2814 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 203 m²
Hľadáte miesto, kde si po práci vyložíte nohy, zatiaľ čo vaše deti behajú v bezpečnom prostredí
39,990 € 197 €/m²
4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²
Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke
1,150,000 € 4698 €/m²
Rodinný dom | Bánov | 150 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pekný rodinný dom s dvoj
289,900 € 1933 €/m²
3 izbový byt | Gazdovský Rad | 101.62 m²
TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno
Info v RK
2 izbový byt | Gazdovský Rad | 89.15 m²
Info v RK
1 izbový byt | Gazdovský Rad | 67.6 m²
Info v RK
2 izbový byt | 51 m²
2-izbový byt o rozlohe 51,17m2 s balkónom (6,56 m2) sa nachádza v bytovom komplexe River Park.
359,900 € 7057 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 99 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v novej tichej časti mesta Gbely. Z jednej strany
229,900 € 2322 €/m²
5 a viac izbový byt | Španielsko
V Marbelle zůstávají poslední dva penthousy, které jsou připravené k okamžitému nastěhování a n
1,440,000 € 10667 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
McKenzie – investiční příležitost v top lokalitě Larnacy Pro investory do nemovitostí na Kypru
835,000 € 10060 €/m²
3 izbový byt | Cyprus
557,000 € 5064 €/m²
3 izbový byt | Cyprus
MIRACLE – investiční příležitost v Larnaca před vstupem do Schengenu Nacházíme se v bodě, kdy
520,000 € 4685 €/m²
Rodinný dom | Cyprus
Nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu v jedné z nejžádanějších rezidenčních oblastí v Paph
398,000 € 2745 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť moderný 3-izbový byt 2-A v čerstvo skolaudovanom pr
177,000 € 2458 €/m²
4 izbový byt | 99.5 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K
605,000 € 6080 €/m²
3 izbový byt | Banšelova | 72 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má
225,000 € 3125 €/m²
2 izbový byt | 49.3 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt (byt č. 9) v modernom rezidenčnom
149,000 € 3022 €/m²
3 izbový byt | Landererova | 94.51 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj krásny, presvetlený byt s loggiou a panoramatickým
530,000 € 5608 €/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 132 m²
Ponúkame na predaj novostavbu priestranného rodinného domu ( 132 m2 ) postavaného na slnečnom
222,000 € 1682 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.