Exkluzívne na predaj novostavba - chaty Veľká Lehota v krásnom prostredí

Reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Drozdovo | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI POLOHA – Veľká Lehota EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám pon

Publikované: 09.01.2023 Aktualizované: 13.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

205,000 € 1958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4.izb rodinný dom - bungalov v Štitároch pri Nitre v krásnom prostredí pod lesom AKCIOVÁ CENA

Reality Štitáre

Rodinný dom | Jelenecká | 129 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POPIS NEHNUTEĹNOSTI Pre klienta, ktorý hľadá ku kúpe nehnuteľn

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Štitáre

249,000 € 1930 €/m²

Predaj novostavby 4.izb RD v Čakajovciach pri Nitre, pekné, tiché prostredie.

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Čakajovce | 114 m²

POLOHA Čakajovce - 8 km vzdialené od Nitry a 3 km od priemyselného parku POPIS NEHNUTEĽ

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Čakajovce

260,000 € 2193 €/m²

Predaj moderný 3.izb bungalov v Novej Bani v krásnom prostredí

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI Na predaj 3-izbový rodinný dom – hrubá stavba v Novej Bani. Ponú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

210,000 € 1750 €/m²

Predaj novostavba 2.izb byt s terasou a záhradkou Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

2 izbový byt | Jelenecká | 46 m²

Predaj 2-izbových bytov v novostavbe – Hrnčiarovce pri Nitre Ponúkame na predaj 2-izbové byty v

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

160,000 € 3478 €/m²

Novostavba 2 izbový byt B.2.4. BELL RESIDENCE

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 54.08 m²

ČOSKORO KOLAUDUJEME! Hľadáte moderné bývanie, nízke náklady alebo zaujímavú investičnú príleži

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 2959 €/m²

Predaj kompletne zariadeného 1-izbového bytu v nadštandarde v novostavbe – Pod Pustým Hradom I. - 125.000,- Eur v cene s PM

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pod Dráhami | 36.01 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v novostavbe na 2. podlaží s výbornou dostupnosťou do centra.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

125,000 € 3471 €/m²

Novostavba 2 izbový A.3.1. - 58,91 m2, Bell Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 52.26 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Poprad

183,500 € 3511 €/m²

BOSEN | Novostavba 4i rodinného domu - Trenčín, Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | 106 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného 4 izbového rodinného domu v Trenčín

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

310,000 € 2925 €/m²

člen NARKS

Jediný 4i byt s predzáhradkou novostavba Bell Residence

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 107.83 m²

Vaša malá oáza pokoja v novom domove s vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. Hľadáte bývanie,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Poprad

363,000 € 3366 €/m²

NOVINKA - 2x Novostavba RODINNÝCH DOMOV - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | Nezadaná | 88.5 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ až dve novostavby rodinných domov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borčice

305,000 € 3446 €/m²

TOP 3-izb. HOLOBYT s 2 balkónmi – Vytvorte si domov podľa seba

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Hasičská | 88 m²

OPIS PONUKY Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí Vám, a nie vy jemu? Tento exkluzívny 3-izbový

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

185,000 € 2102 €/m²

Predaj - veľkometrážny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v blízkosti centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.44 m²

RK LUXAR Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2i byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a park

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4654 €/m²

Kód 54/26°° Ostrov Pag, Novalja, apartmán 66 m², 3+kk, novostavba, terasa s výhľadom, 500 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Kompletná špecifikácia Chorvátsko-Nemovitosti.cz má pre Vás trojizbový apartmán s rozlohou 66

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

263,760 € 3996 €/m²

Komerčné priestory v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 270 m²

Ponúkame na predaj priestranný a presvetlený komerčný priestor o výmere 270 m², situovaný v pr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

650,000 € 2407 €/m²

Parkovacie miesto Greenside

Reality Michalovce

Spevnené plochy | Zvončeková | 12 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj parkovacie státie v novom projekte pri bytovom dome novostavby

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Michalovce

12,900 € 1075 €/m²

2 izbový prízemný byt, záhradka, v Rezidencii pri Vojke, pri benzínovej pumpe

Reality Kyselica

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Z poverenia vlastníka ponúkam na predaj dvojizbový byt s podlahovou plochou 47 m2, - na pr

Publikované: 16.09.2021 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Kyselica

153,000 € 1348 €/m²

Novostavba multifunkčného priestoru, objektu v mestskej časti Bytčica - Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Pod dielce | 156 m²

Hľadáte priestor, kde nebudete musieť pracovať v bunde a rukaviciach? Ponúkame na PREDAJ novos

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na predaj Žilina

128,000 € 821 €/m²

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Exkluzívne, 3-izbový byt, projekt SLNEČNICE, ulica Fialová 2/A

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4430 €/m²

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Moderné 3-izbové byty na kľúč s vlastným pozemkom – novostavba v rozvíjajúcej sa časti mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 80 m²

Realitná kancelária RESPECT REAL – Ing. Ildikó Marczellová ponúka na predaj kvalitné 3-izbové b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2336 €/m²

Predaj| Luxusná novostavba celoročne obývateľného 4i domu s priamym vstupom do Malého Dunaja, MADARÁSZ-Blahová| Gofar| Exkluzívne

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

415,000 € 3080 €/m²

ŠTÝLOVÁ MODERNÁ NOVOSTAVBA S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI – KOMPLETNE ZARIADENÝ DOM NA KĽÚČ

Reality Jablonové

Rodinný dom | Nezadaná | 171 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný dizajn, vysokú kvalitu prevedenia a pokoj vidieka? Táto vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Jablonové

399,000 € 2333 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie