PRÉMIOVÝ 3i BYT - VILADOMY - 24m2 TERASA - GARÁŽ - NADŠTANDARD + KLÍMA V KAŽDEJ IZBE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Vilado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 3698 €/m²

PREDAJ Investičná 3KK zariadená vila s bazénom BALI-Tabanan Beraban

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Vila na Bali – zarábaj peniaze z najkrajšieho miesta na svete bez toho, aby si tam musel žiť a

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

174,000 € 1673 €/m²

10 mini loftov – Kanárske ostrovy – Tenerife – Costa Adeje – Mareverde

Reality Španielsko

Loft | Španielsko

Exkluzívna investičná príležitosť v komplexe Mareverde v oblasti Playa Fañabé na pobreží Costa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj

890,000 € 5028 €/m²

NOVOSTAVBA - 4i RD 110 m² na pozemku 578 m² - Ratnovce

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

AM LIVING realitná kancelária ponúka na predaj priestrannú novostavbu - 4-izbový rodinný dom v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

230,000 € 2091 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | NOVOSTAVBY BYTOV – MALÝ SLAVKOV

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 107 m²

Novostavba | 4-izbové apartmány (kolaudované ako byty) Možnosť kúpy celého objektu - 3 samostat

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

309,000 € 2888 €/m²

Na predaj nadštandardný 4-izb rodinný dom v BA - Ružinov (Trnávka)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4-izb.rodinný dom v obľúbenej Bratislavskej štvrti Trnávka,

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

630,000 € 5526 €/m²

Na predaj 4 izbový bungalov, novostavba v obci Čakajovce, úžitková plocha 114m2, pozemok 750m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 159 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 4-izbový bungalov v štádiu na kľúč – Čakajovce Predstavte si

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

284,000 € 1786 €/m²

PREDAJ 3KK Investičná poschodová zariadená vila s bazénom BALI-Uluwatu

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Vila na Bali za cenu bratislavského bytu AUREA PARTNERI realitná kancelária pre Vás pripravila

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

163,000 € 1630 €/m²

POSLEDNÝ 1 izbový byt v novostavbe

Reality Sekule

1 izbový byt | Pekná | 34.56 m²

Developer projektu Panský Dvor ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v štandarde v novovybudova

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Sekule

115,200 € 3333 €/m²

PINK reality - Výnimočná ponuka zariadeného rodinného domu s garážou a záhradou

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

PINK reality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorá v sebe spája

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Galanta

249,000 € 2394 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU | KOMFORT | POKOJ | KOŠICE – BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Tešedíkova | 151.18 m²

Predstavte si, že prídete domov, zaparkujete priamo vo svojej garáži, otvoríte dvere a ocitnete

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

529,990 € 3506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v obci Častá, 4 izbový, úžitková plocha 213,05m2, pozemok 1687m2, garáž

Reality Častá

Rodinný dom | Zámocká | 213.05 m²

Exkluzívne na predaj 11 ročná novostavba, veľký 4 izbový rodinný dom v obci Častá. Úžitková pl

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Častá

640,000 € 3004 €/m²

člen NARKS

FOX - PREDAJ - 2 izbový byt * Dolná Krupá * novostavba s parkovacím miestom

Reality Dolná Krupá

2 izbový byt | Školská | 60 m²

Ponúkame na predaj bývanie, kde sa moderný komfort prirodzene spája s pokojom vidieka. Presne t

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dolná Krupá

140,000 € 2333 €/m²

člen NARKS

Terasový priestranný 3-izbový byt v novostavbe v obci Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Nezadaná | 147 m²

Ponúkame vám TOP ponuku veľkorysého 3-izbového bytu v čerstvo skolaudovanom projekte MAGNÓLIA,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

330,000 € 2245 €/m²

MODON | Pohodlie pre každého člena rodiny – 4-izbový veľkometrážny byt v novostavbe Pri radnici, Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | Gazdovský Rad | 147.36 m²

TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

328,000 € 4034 €/m²

člen NARKS

108,26m2 - NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 108.26 m²

Ak si sníval o loftovom bývaní na najvyššom podlaží prerobenej industriálnej továrne, tvoja šan

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

747,000 € 6900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

95,28m2 – NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 95.28 m²

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

597,700 € 6273 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

58,7m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 58 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

297,700 € 5133 €/m²

Mezonetový apartmán na ostrove Ugljan - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Tri samostatné apartmány v kompletne zrekonštruovanej vile, v prvej línii od mora, v srdci poko

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj

399,000 € 3990 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 4 izbový byt na Kolibe - Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4816 €/m²

Dražba nadštandardného rodinného domu v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je rodinný dom na Chotárnej ulici v Jarovciach. Rodinný dom je v zmysle projek

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

974,000 €

Dražba domu v obci Višňové

Reality Višňové

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkom o celkovej výmere 1051 m2 v obci Višňové.Na príze

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Višňové

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie