Torrevieji El Cura Beach Moderné rezidenčný komplex

Reality Španielsko

1 izbový byt | Španielsko

Moderné byty v blízkosti pláže El Cura v Torrevieji Tento nový rezidenčný komplex sa nachádza l

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj

219,000 € 2844 €/m²

Vera Playa Andaluzia Novopostavené moderné apartmány vo Vera Playa

Reality Španielsko

1 izbový byt | Španielsko

Novopostavené moderné apartmány vo Vera Playa s panoramatickým výhľadom na Stredozemné more. Vy

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj

187,000 € 3528 €/m²

Elche Spanielsko nový projekt v La Canalosa,v pokojnej štvrti v Hondón de las Nieves

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Hľadáte pokoj, prírodu a moderný komfort? Tento očarujúci nový projekt v La Canalosa, pokojnej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj

119,900 € 1763 €/m²

Alicante Novopostavené byty v meste Alicante

Reality Španielsko

1 izbový byt | Španielsko

Novopostavené byty v meste Alicante Nová obytná budova s 8 bytmi v centre Alicante. Zcela nov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj

164,900 € 3171 €/m²

BE.LIVE COMPANY- 3- IZBOVÝ BYT-PARKOVANIE- KOBKA- JAVOROVÁ ULICA- DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 68.53 m²

Predstavte si bývanie, kde ráno začínate kávou na priestrannom balkóne, cez deň máte všetko pot

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

239,900 € 3501 €/m²

NOVOSTAVBA BYTOVÉHO KOMPLEXU V BLÍZKOSTI ESTEPONY

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

NOVOSTAVBA BYTOVÉHO KOMPLEXU V BLÍZKOSTI ESTEPONY Novostavba bytového komplexu s moderným diz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj

251,000 € 3922 €/m²

Arvin & Benet | Nádherný chalet v srdci Štiavnických vrchov

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový chalet v obklopení lesa, len 8 minút chôdze od Počúva

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

349,000 € 3061 €/m²

NOVOSTAVBA BABINDOL – DOM, KDE SA BUDETE CÍTIŤ AKO DOMA

Reality Babindol

Rodinný dom | 113 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka moderné bývanie pre tých, ktorí hľadajú pokoj, priestor a kvali

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Babindol

236,000 € 2088 €/m²

Predaj rekreačného objektu 95 m², pozemek 240 m²

Reality Vrícko

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 95 m²

Ponúkam Vám chalupu/dom v lokalite Mala Fatra, obec Vrícko je pod Kľakom 1352 m, vychodisková l

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrícko

119,500 € 1258 €/m²

PINK reality Luxusný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Bratislava, Koliba (projekt Roličky)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 197 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v prestížnej lokalit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

NA PREDAJ 2-izbové byty s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádza na

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,572 € 3574 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,727 € 3192 €/m²

NA PREDAJ 2-izbové apartmány s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové apartmány v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,446 € 2937 €/m²

Ravda-elegantný 2-izb. apartmán priamo pri pláži

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Realitná kancelária Môj Raj ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

92,000 € 1762 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ravda-elegantný 2-izb. apartmán priamo pri pláži

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

106,000 € 1858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ravda-elegantný 2-izb. apartmán priamo pri pláži

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

107,000 € 1725 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ravda-elegantný 2-izb. apartmán priamo pri pláži

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

115,000 € 1770 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Nebytový priestor 85 m² Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nad plážou | 85.04 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na predaj

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

204,100 € 2400 €/m²

MAGLA Residence - dizajnový priestranný RD s bazénom a garážou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Vrakúň | 180.05 m²

MAGLA Residence, overený developer a úplne nový projekt s nádychom luxusu, premyslený do detail

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

305,000 € 1694 €/m²

VRAKÚŇ: Moderný 4-izbový rodinný dom za skvelú cenu

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Vrakúň | 112 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

189,000 € 1688 €/m²

2-izbový apartmán v novostavbe Diamant Vajnory, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 52.2 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatk

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,258 € 3242 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory, Rybničná ul., BAIII

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 52.46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

172,840 € 3295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VRAKÚŇ: Moderný 4-izbový rodinný dom v krásnej novej lokalite

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla utca | 112 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

189,000 € 1688 €/m²

2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 51.28 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,763 € 3837 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23118)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie