2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 51.73 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

180,416 € 3488 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kvalitný - dizajnový priestranný bungalov s garážou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Vrakúň | 180.05 m²

MAGLA Residence, overený developer a úplne nový projekt s nádychom luxusu, premyslený do detail

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,000 € 1605 €/m²

Mobilný dom SUPER ARKTIK

Reality Rakovec nad Ondavou

Mobilný dom | Nezadaná | 40 m²

Na predaj mobilný dom – nový, nepoužívaný Ponúkam na predaj nový mobilný dom, v ktorom nikto n

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Rakovec nad Ondavou

45,000 € 1125 €/m²

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 235 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Piešťany

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Trnava

Rodinný dom | - | 235 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Malacky

Rodinný dom | - | 235 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Malacky

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Senica

Rodinný dom | - | 235 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Senica

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Skalica

Rodinný dom | - | 235 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Skalica

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Cerová

Rodinný dom | 235 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Cerová

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Moderný 4-izbový „Smart bungalov" | Liptovský Michal

Reality Liptovský Michal

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý v sebe spája

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Liptovský Michal

Info v RK

NA PREDAJ MODERNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ LOKALITE HRUBEJ BORŠE

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 105 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE REAL ESTATE Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý rodinný dom,

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

264,000 € 2514 €/m²

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj očarujúci 5i RD na pozemku 1917 m2 v obci Pernek.

Reality Pernek

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj očarujúci 2 podlažný rodinný dom v rozpráv

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Pernek

449,990 € 1956 €/m²

REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj krásny 2i. byt v meste Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58.2 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v okresnom meste Malacky na Pezinskej ulici

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Malacky

169,999 € 2921 €/m²

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj 2i byt s predzahrádkou v obci Kostolište. REZERVOVANÝ!

Reality Kostolište

2 izbový byt | Borová ulica | 53.31 m²

Ponúkame na predaj priestranný komletne zariadený 2-izbový byt v obci Kostolište na ulici Borov

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Kostolište

174,990 € 3282 €/m²

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj 3i mezonetový byt v obci Zohor.

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný mezonetový 3-izbový byt v obci Zohor na ulici Školská. Byt je no

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2392 €/m²

Reality Malacky

Rodinný dom | Pezinská | 230 m²

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Malacky

449,990 € 1956 €/m²

Predaj moderného nízkoenergetického domu Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | Králická | 110 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v kľudnej prírodnej lokalite iba 11km o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Králiky

250,000 € 2273 €/m²

PORUBSKY | 1-izbový apartmán v Royal Valley – váš únik do pokoja pod štítmi Vysokých Tatier

Reality Malý Slavkov

Apartmán | Golfová | 48 m²

Rezort Royal Valley: Vyskladajte si sen vo Vysokých Tatrách Keď sa ocitnete v malebnej dedinke

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Malý Slavkov

141,282 € 2943 €/m²

PORUBSKY | Alpine House - Váš mobilný dom v srdci Vysokých Tatier

Reality Veľká Lomnica

Mobilný dom | Ľadová | 66 m²

Nehnuteľnosti v rezorte Natur Property: Váš vlastný kúsok raja v srdci Vysokých Tatier Predsta

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Veľká Lomnica

265,116 € 4017 €/m²

Luxusné apartmány pri mori na predaj – Omiš, Dalmácia, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V atraktívnej lokalite mesta Omiš, len 180 metrov od mora a krásnej pláže, vzniká moderný rezid

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj

161,325 € 4500 €/m²

PORUBSKY | 4-izbový Bungalov s terasou, na ktorej sa bude diať život

Reality Trnava

Rodinný dom | Záhradná ulica | 128.4 m²

Maličkosti robia život krajším. Slnečné rána. Deti hrajúce sa na ulici. Večerné posedenia s blí

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Trnava

459,900 € 3582 €/m²

PORUBSKY | Súkromná vila v Chorvátsku len pre vás

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Veríme, že Chorvátsko má svoje čaro. Avšak nekonečné zástupy turistov dokážu zážitok z čarovnéh

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj

1,100,000 € 4490 €/m²

Parkovacie státia Bratislava Rača Kadnarova / Zlate krídlo

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Kadnárova | 1 m²

Predám parkovacie státia v mestskej časti Bratislava Rača, na Kadnárovej ulici 105, v bytovom k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

14,400 € 14400 €/m²

Vo výstavbe 4izb RD v Križovanoch nad Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Nezadaná | 67.36 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4– izbového rodinného domu typu bungalov. Dom sa nachádza v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

279,000 € 4142 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23118)
Upresniť hľadanie