Na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe

Reality Trenčín

2 izbový byt | Trenčín | 53 m²

Ponúkame na predaj moderný a elegantný 2-izbový byt nachádzajúci sa v kvalitnej novostavbe na v

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,990 € 3302 €/m²

Samostatný 4-Izbový rodinný dom na predaj

Reality Oľdza

Rodinný dom | 90 m²

Váš nový domov: moderná 4-izbová novostavba s terasou a pozemkom Predstavte si bývanie, kde sa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Oľdza

245,000 € 2722 €/m²

Predaj: Štýlový 1-izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom/Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 26 m²

Ponúkam na predaj úplne nový, moderne zrekonštruovaný a príjemne útulný 1-izbový byt s balkónom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

136,000 € 5231 €/m²

Rezervovaný!1-izbový byt na predaj Nitra-Čermáň v novostavbe a top lokal

Reality Nitra

1 izbový byt | 41 m²

Rezervovaný! ✨ EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Dizajnový 1-izbový byt v novostavbe | Nitra – Čermáň Ponúk

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

134,700 € 3285 €/m²

REZERVOVANÉ- Štýlový 1-izbový byt v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečnice –

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

186,900 € 5497 €/m²

2-izbový byt v novostavbe- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 51 m²

Hľadáte ideálny domov v Bratislave? Ponúkame moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 4706 €/m²

REZERVOVANÝ/ Byt urobený na mieru na predaj Slnečnice-Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Žltá | 33 m²

Hľadáte moderné mestské bývanie, ktoré je premyslené do posledného detailu? Alebo investíciu, k

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,999 € 5455 €/m²

Novostavba ktorú si zamilujete v blízkosti Levíc

Reality Hronské Kosihy

Rodinný dom | 107.5 m²

Túžite po luxuse, priestore a pohodlí, kde si každý deň vychutnáte pokoj a harmóniu? Presne to

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hronské Kosihy

229,500 € 2135 €/m²

EXKLUZÍVNE bývanie v obci Pribeta- moderná novostavba

Reality Pribeta

Rodinný dom | 104 m²

🌿 NOVOSTAVBA V TICHEJ LOKALITE | 800 m² POZEMOK | MODERNÉ BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV Hľadáte p

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pribeta

179,000 € 1721 €/m²

Predám novostavbu - 4 izbový bungalov - Okružná

Reality Okružná

Rodinný dom | 131 m²

Krásna novostavba (holodom) s možnosťou dokončenia na kľúč podľa vašich požiadaviek. Úžitková

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Okružná

235,000 € 1794 €/m²

Rodinný dom Jarok, krásny architektonický,top tichá lokalita

Reality Jarok

Rodinný dom | 84 m²

🌲 4-izbový architektonický rodinný dom pri lese – Jarok pri Nitre 1732 m² pozemok | súkromná ul

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jarok

349,000 € 4155 €/m²

Predaj luxusneho drevodomu v Kalinkove

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 125 m²

Predám moderný, plne zariadený nízkoenergetický bungalov – drevodom, ktorý ponúka komfortné býv

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

499,900 € 3999 €/m²

Exkluzívna ponuka!! Rodinný dom Čápor 200.000€

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | 84 m²

🏡 Rodinný dom Čápor Exkluzívna ponuka v tichej lokalite obklopenej zeleňou Hľadáte moderný, kva

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

200,000 € 2381 €/m²

Exkluzívne na predaj | Novostavba v Tesárskych Mlyňanoch – pokoj, príroda a komfort

Reality Tesárske Mlyňany

Rodinný dom | tesárske mlynany | 68 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj modernú novostavbu situovanú

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

138,000 € 2029 €/m²

JKVreal ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt v Panorama City – Landererova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 76 m²

V ponuke máme štýlový 3-izbový byt nachádzajúci sa na 9. poschodí prestížneho rezidenčného komp

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

432,000 € 5684 €/m²

Rodinný dom s veľkou garážou, bazénom a súkromím– Golianovo

Reality Golianovo

Rodinný dom | 99 m²

Tento dom nie je na dlhé rozmýšľanie. Ak hľadáte hotové bývanie bez ďalších investícií, s dost

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Golianovo

269,000 € 2717 €/m²

2 izbový apartmán, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 47 m²

Na predaj moderný 2-izbový apartmán v obľúbenej lokalite Veľká Lomnica Ponúkame na predaj štýl

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

155,000 € 3298 €/m²

Predám 2i byt v Malinove starsia novostavba

Reality Malinovo

2 izbový byt | 59 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obci Malinovo len pár

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Malinovo

169,900 € 2880 €/m²

PREDAJ 2-IZB.BYT V RODINNOM DOME+ZÁHRADA, BRATISLAVA-VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 130 m²

JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v srdci mestskej časti Vajn

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,990 € 1377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM- 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA RD, 152M2, POZEMOK 950M2,VAJKOVCE

Reality Vajkovce

Rodinný dom | 152 m²

Hľadáte domček s velkým pozemkom a blízko Košíc? Ponúkam krásnu 4 izbovú novostavbu rodinného

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

336,000 € 2211 €/m²

Rodinný dom - Exkluzívna ponuka v Leviciach: Pozemok + výstavba murovaného domu za 250 000 eur

Reality Levice

Rodinný dom | mesto | 120 m²

Exkluzívna ponuka v Leviciach: Pozemok + výstavba murovaného domu za 250 000 €! Hľadáte svoje v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Levice

250,000 € 2083 €/m²

Novostavby rodinných domov v okolí mesta Levice / JKV REAL

Reality Levice

Rodinný dom | okolie Levíc | 200 m²

JKV REAL Vám ponúka možnosť kúpy novostavby rodinného domu v okolí mesta Levice. Všetky dostupn

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Levice

Cena dohodou

BLUE WAVE | 2-IZBOVÝ APARTMÁN S LOGGIOU 18m² | VÝHĽAD NA VÁH

Reality Banka

2 izbový byt | 55 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

209,000 € 3800 €/m²

3-izbový byt s obrovskou terasou | Biely Kostol

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Okružná | 64.14 m²

Predstavte si ráno s kávou na vlastnej slnkom zaliatej terase… pokoj, súkromie a priestor, ktor

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

230,000 € 3586 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie