MODERNÝ 4-IZB RODINNÝ DOM S GARÁŽOU-BOHDANOVCE NAD TRNAVOU

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj kvalitný, 10-ročný dvojpodlažný rodinný dom situovaný v obľúbenej a pokojnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bohdanovce nad Trnavou

329,900 € 3299 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝNIMOČNÝ VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZB BYT V CENTRE TRNAVY | NOVOSTAVBA

Reality Trnava

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 156.5 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný veľkometrážny 4-izbový byt v projekte Rezidencia Hviezdoslavov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

652,725 € 4171 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝNIMOČNÝ 5-IZB BYT V CENTRE TRNAVY | NOVOSTAVBA

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Hviezdoslavova | 156.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt v projekte Rezidencia Hviezdoslavova, situovaný v tic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

652,725 € 4171 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izb byt v centre Trnavy – novostavba, 2 balkóny, vysoký štandard

Reality Trnava

4 izbový byt | 109.95 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v novostavbe Rezidencia Hviezdoslavova, situovaný p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

439,900 € 4001 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4,5-izb rodinného domu–Potôčky (Dolná Krupá,Trnava)

Reality Dolná Krupá

Rodinný dom | 124.7 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci rodinný dom v obľúbenej a pokojnej obci Dolná Kr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolná Krupá

329,900 € 2646 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OBCHODNÉ PRIESTORY na predaj Rača | Rendez

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Eduarda Wenzla | 107.33 m²

Moderné priestory pre vaše podnikanie Kúpte si svoj vlastný priestor, alebo začnite s prenájmom

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

171,621 € 1800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zabehnutý penzión v obci Svätý Anton, okr. Banská Štiavnica

Reality Svätý Anton

Hotel, penzión, ubytovňa | Svätý Anton | 210 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý menší penzión nachádzajúci sa priamo pod jedným z najkraj

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Svätý Anton

330,000 € 1571 €/m²

Novostavba 4-izbový rodinný dom obec Župkov, okr. Žarnovica

Reality Župkov

Rodinný dom | Župkov | 88 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj novostavbu 4-izbového jednopodlažného rodinného domu situovanú v ti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Župkov

175,000 € 1989 €/m²

Zabehnutá menšia farma s pozemkom 3800m2 Želiezovce

Reality Želiezovce

Farmárska usadlosť | 500 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj menšiu farmu ideálnu pre podnikateľský alebo rodinný zámer, vhodnú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

245,000 € 490 €/m²

Nízkoenergetická novostavba rodinného domu, Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Brezova | 85 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj 4-izbový, moderný rodinný dom – novostavbu typu bungalov, ktorá je

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

225,000 € 2647 €/m²

Na predaj štýlový rodinný dom s krásnou záhradou v obci Oľdza

Reality Oľdza

Rodinný dom | 75 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe – mo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Oľdza

268,000 € 3573 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 1-izb. bytu so záhradkou na Koceľovej ul. v Slovenskom Grobe vrátane PARKINGU

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Koceľova | 35 m²

Ponúkame na PREDAJ 1-izb. byt so záhradkou na Koceľovej ul. v Slovenskom Grobe vrátane parkova

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 4429 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a parkingom

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 1946 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 92 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 72 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

270,000 € 3750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty, apartmány a obch.priestory vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Rybničná | 100 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2600 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 7-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, WELLNESS, ZÁHRADA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 495 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s priestorom, ktorý Vás nebude obmedzovať a zároveň túžite po úniku z mest

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,999 € 2020 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V RAČI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

JKV REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

TOP CENA !!! 2-izbový byt s balkónom v novom projekte

Reality Senec

2 izbový byt | . | 47 m²

✨ Bývanie s rytmom života v dokonalej rovnováhe Predstavte si bývanie, kde sa interiér prirodz

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

127,600 € 2715 €/m²

Investujte do kvality života: Novostavba č:2 v Bošanoch s kompletnou občianskou vybavenosťou!

Reality Bošany

Rodinný dom | Garbiarska | 100 m²

Nový Domov Čaká v Malebnej Obci Bošany! Ponúkame Vám exkluzívne na predaj modernú novostavbu r

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bošany

195,000 € 1950 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23117)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie