Jedinečný 1,5 izbový byt v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 35 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt v modernej novostavbe na Kaštielskej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5143 €/m²

Novostavba rodinného radového domu v Sereď, Nezábudková ul.

Reality Sereď

Rodinný dom | Hornočepeňská | 105.75 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe na Nezábudkove

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Sereď

285,000 € 2695 €/m²

!!! Znížená cena !!! Novostavba RD Dolná Streda Nová ul.

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu na Novej ul. v Dolnej Strede. Dom s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Dolná Streda

390,000 € 3679 €/m²

4 izbový mezonetový byt v centra mesta Sereď

Reality Sereď

Mezonet | Vinárska | 119.32 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj jedinečný mezonetový 4 izbový byt v centre mes

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 04.05.2023
Byty na predaj Sereď

235,000 € 1969 €/m²

RD Dolná Streda, Nová ul. - novostavba

Reality Sereď

Rodinný dom | Dolnostredská | 106 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Sereď

390,000 € 3679 €/m²

Predaj obchodných priestorov s možnosťou prerábky na byt v Seredi na Hornomajerskej ul.

Reality Sereď

4 izbový byt | Hornomajerská | 107.42 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj momentálne využívaný obchodný priestor s možnosťo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Sereď

Info v RK

VEĽKÉ GARÁŽOVÉ STOJISKO V NOVOSTAVBE JARABINKY, JARABINKOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jarabinková | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj široké garážové parkovacie stojisko v novostavbe Jarabinky na Jarabinkov

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

32,900 € 2193 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ dvojpodlažný 4izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Zemianskej Oľči.

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianská Olča | 140 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy v novovybudovanom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

Cena dohodou

CHORVÁTSKO, PRVÁ RADA PRI MORI! NOVÝ, 4.i KOMPLETNE ZARIADENÝ APARTMÁN! Možný odpočet DPH!

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nexus Reality exkluzívne ponúka na predaj veľký 4i apartmán v Chorvátsku na ostrove Pag, v čast

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj

1 € 0 €/m²

VEĽKORYSÝ, SVETLÝ 2i.BYT V PROJEKTE TRI VEŽE!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

Dizajnový apartmán pri jazere v Penati Golf Rezort v projekte LuxApartments, Šajdíkové Humence

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 42.87 m²

Nexus Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusne a dizajnovo na mieru architektom zariaden

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

169,900 € 3963 €/m²

Na predaj 3-izbový apartmán, Vysoké Tatry, Starý Smokovec, terasa 25 m2, výhľad na Slavkovský štít

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Starý Smokovec | 93 m²

LOKALITA: Vysoké Tatry, Starý Smokovec. Apartmán sa nachádza v apartmánovom dome Hrebienok reso

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 5054 €/m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 93 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 5054 €/m²

PREDAJ >> PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S KVALITNOU REKONŠTRUKCIOU – KAZANSKÁ

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 70 m²

Investičný byt : - viď popis: byt sa predáva s nájomníkmi ktorí majú garantované bývanie do 02/

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 3499 €/m²

Dom v Malom Raji: Bývanie s bonusom, ktorý inde nenájdete

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Okružná | 137 m²

🏡 Moderný 4-izbový dom v Malom Raji: Bývanie s bonusom, ktorý inde nenájdete Hľadáte dokonalý

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

475,000 € 3467 €/m²

Na predaj: Priestranný 3-izbový byt v novostavbe s veľkým balkónom a výhľadom na les – Prostějovská ulica

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostějovská | 90 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ moderný 3-izbový byt v novostavbe na obľúbenej Prostějovskej ulici v P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Prešov

314,990 € 3500 €/m²

Lukratívny rodinný dom v Hornej Mičinej je na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 465 m²

Lukratívny 4 izbový rodinný dom s bazénom a 2 garážou v Hornej Mičinej je na predaj Vysnívaný d

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový štýlový zariadený byt v novostavbe v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 60 m²

• moderný štýlový 2 izbový byt • priestranný balkón (4,65 m2) s krásnym výhľadom • pohodlné, lu

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,999 € 4083 €/m²

Jedinečný 4 izbový mezanín v Banskej Bystrici je na predaj. Najlepšia adresa v meste!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Profesora Sáru | 143 m²

+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

890,000 € 6224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 143 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

890,000 € 6224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2.5 izbový byt s parkingom v centre Banskej Bystrice je na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 96.5 m²

LUXUSNÝ 2.5 IZBOVÝ BYT V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA!!! Ponúkame na predaj veľkorysý 2.5 izbový by

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,999 € 3938 €/m²

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

Na predaj: Moderná novostavba 4-izb.RD – Voderady

Reality Voderady

Rodinný dom | 121 m²

Ponúkame na predaj 5-ročnú novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu, situovanú v žiadanej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Voderady

1 € 0 €/m²

Moderný 6-izbový rodinný dom s veľkou záhradou, altánkom a bazénom – Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Dolne Orešany | 152 m²

Ponúkame na predaj priestranný a premyslene navrhnutý rodinný dom v obľúbenej obci Dolné Ore

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

419,900 € 2763 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Upresniť hľadanie