Rodinný dom | Dolné záhumnie | 150 m²
Ponúkame na predaj modernú krásnu novostavbu rodinného domu situovanú nádhernom a tichom prost
459,000 € 3060 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 43.81 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 2 izb. bytu s predzáhradkou o výmere 23 m2 v obci Biely Kostol. B
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Rovné | 120 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 4 izb. murovanej chaty celoročne obývateľnej (bezúdržbovej) v ob
175,000 € 1458 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²
ZARA REALITY v zastúpení ing. Rastislav Leško ponúka na predaj a možnosť bývať v MODERNEJ NOVOS
375,000 € 3641 €/m²
Rodinný dom | 101 m²
ZARA REALITY v zastúpení ing. Rastislav Leško ponúka na predaj a možnosť bývať v MODERNEJ NOVO
319,990 € 3168 €/m²
Rodinný dom | Hollého | 130 m²
Tento dom je aktuálne REZERVOVANÝ. Napíšte nám ak hľadáte niečo podobné, ak by nastala zmena v
Info v RK
3 izbový byt | Obežná | 87 m²
BYT JE REZERVOVANÝ: Ak už máte pocit, že vám je v 2-izbovom byte tesno, tento 3-izbový byt na
Info v RK
Rodinný dom | 150 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj exkluzívny dom v tichej oblasti Terchovej. Poscho
Cena dohodou
Orná pôda | 4,000 m²
RK DOM exkluzívne ponúka na predaj pozemok vedený ako orná pôda v zaujímavej a rýchlo sa rozv
60 €/m2 60 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Záhradná | 627 m²
Na predaj máme krásny pozemok hneď v prvej obci od Bratislavy - v obci Most pri Bratislave,
210,000 € 335 €/m²
Obchodné priestory | 51.4 m²
Nachádzajúce sa v pulzujúcom centre Kysuckého Nového Mesta, ponúkame na predaj atraktívne obc
Cena dohodou
Rodinný dom | 111 m²
Ponúkam na predaj kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 111 m² na
220,000 € 1982 €/m²
Rodinný dom | 111 m²
Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 111 m² na pozemku 222 m². Lyži
215,000 € 1937 €/m²
Obchodné priestory | 107 m²
Ponúkame na predaj rozsiahle obchodné priestory v atraktívnej lokalite Kysuckého Nového Mesta
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 4,896 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priemyselný areál v priemyselnej časti mesta Žilina.
Cena dohodou
Orná pôda | 2,000 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priemyselný pozemok o rozlohe 2000m2 v Žiline. Po
110 €/m2 110 €/m2
Polyfunkčný objekt | 569 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj objekt nachádzajúci sa pod sídliskom Hájik, v Závodí.
780,000 € 1371 €/m²
Administratívny objekt | 1,159 m²
Unikátny objekt v centre Trnavy s výnimočným architektonickým riešením. Ponúkame na predaj
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²
Realitná kancelária DOM exkluzívne ponúka rovný, dostatočne široký - 25m a veľký STP v obci V
239 €/m2 239 €/m2
Orná pôda | 6,886 m²
Realitná kancelária DOM ponúka exkluzívne na predaj väčšie investičné pozemky v obci Rosina.
Cena dohodou
Rodinný dom | 111 m²
Realitná kancelária DOM ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj – Makov Rodinný dom s celkov
215,000 € 1937 €/m²
Rodinný dom | 111 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom (s možnosťoun dispozičnej zmeny
220,000 € 1982 €/m²
Rodinný dom | 111 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Makov, nachádza sa na po
220,000 € 1982 €/m²
Polyfunkčný objekt | 880 m²
Unikátna investičná príležitosť priamo na Mariánskom námestí. Predstavujeme Vám vzácnu mož
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.