107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

4-izb.rodinný dom s 8,2 ár.pozemkom, Slnečná stráň, Vajkovce

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Vajkovce | 136 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom s priestranným 8,2 árovým pozemkom v lukratí

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

375,000 € 2757 €/m²

RealityDS - Nadštandardná nízkoenergetická vila v Šamoríne na PREDAJ: Moderná architektúra a špičkové technológie

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 220 m²

Hľadáte domov, kde sa nešetrilo na kvalite? Táto výnimočná 5,5-izbová novostavba (kolaudácia 20

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

529,900 € 2409 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne novostavba rodinný dom - dvojdom, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľňá | 102.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu dvojdom v meste Spišské Podhradie.

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

225,500 € 2060 €/m²

4-izbový byt s charakterom domu - skolaudované, Senec

Reality Senec

4 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²

4-izbový byt s tepelným čerpadlom, SKOLAUDOVANÉ, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celkov

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

254,900 € 1975 €/m²

Exkluzívne na predaj, rodinný dom, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ves

Reality Harichovce

Rodinný dom | - | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ve

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Harichovce

325,000 € 2142 €/m²

Rezidenčný projekt - NITRA - NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | kmeťová | 36.54 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2734 €/m²

3 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Senec

3 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 85 m²

Moderný 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

176,900 € 2081 €/m²

2 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Kráľová pri Senci

2 izbový byt | Športová | 58 m²

Moderný 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

164,900 € 2843 €/m²

Dokonalý 4 izbový moderný rodinný dom Galanta- Mládežnícka štvrť EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

299,500 € 2641 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Bývanie za 40 € mesačne? Áno aj to sa dá

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 100 m²

Ivona Bartíková – Váš realitný partner ponúka na predaj 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

250,000 € 2500 €/m²

Projekt PARADAJS, Hlohovec 2izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

2 izbový byt | - | 51 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 2. izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Vrbové

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

176,000 € 1676 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zánovný 4i-rodinný dom a garáž na pozemku 1087m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | lipová | 120 m²

SaleA váš partner v realitác vám prináša exkluzívne do ponuky na predaj krásny 4-izbový rodinný

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

267,800 € 2232 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj novostavba vo Zvolene - časť Kráľová

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 128 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom/novostavba v krásnom pr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 2148 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA, MODERNÝ DOM S PRIAMYM PRÍSTUPOM K VODE

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | - | 94 m²

STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3457 €/m²

Novostavba 3-izb byt pri obchodnom centre - Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | - | 60 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 3-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

128,000 € 2133 €/m²

Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

Horné mýto – moderné bývanie v novej štvrti

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | - | 105 m²

STARS REALITY Vám v novom deloperskom projekte ponúka na predaj moderné a energeticky úsporné 4

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

239,000 € 2276 €/m²

Rodinný dom Horec v podtatranskej obci Štôla pod Tatrami

Reality Štôla

Rodinný dom | - | 164 m²

Centrum Real Vám ponúka na predaj novostavbu kompletne dokončeného rodinného domu v malebnej ob

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štôla

310,000 € 1890 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RealityDS - PREDAJ - UŽ LEN JEDEN 4 izb. byt, 123 m2 so záhradkou a 2x parkov. státím v cene !!!

Reality Šamorín

4 izbový byt | Samorin | 123 m²

NOVÁ CENA = 259 500 € !!! UŠETRÍTE =17.500,-€ PôVODNA CENA 277.000,-€ BYT č. 1 – PREDANÝ BYT č.

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba - radový rodinný dom s terasou

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 150 m²

CentrumReal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v radovej zásta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

300,000 € 2000 €/m²

štúdio, kompletná rekonštrukcia, ANIČKA RESIDENCE

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 30 m²

Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

130,000 € 4333 €/m²

Predaj Bytov - DUNAJSKÁ STREDA - JÚLIUSA LÖRINCZA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 38.63 m²

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

113,000 € 2274 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Upresniť hľadanie