Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba rodinného zariadeného domu v novej štvrti na rožnom pozemku

Reality Voderady

Rodinný dom | Agátová | 115 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného 4-izbového rodinného domu po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Voderady

Cena dohodou

2i byt v radovom dome s garážou – Nad Slatinou (typ A)

Reality Streženice

2 izbový byt | - | 49.53 m²

Bývanie s pocitom domu: 2-izbový byt v radovej zástavbe „Nad Slatinou“ Projekt v Streženiciach

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Streženice

189,000 € 3816 €/m²

Rezidencia Slnečná: Moderný 2-izbový byt

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 53.5 m²

Hľadáte moderný domov v Bánovciach nad Bebravou, kde je každý meter využitý s rozumom? V novost

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

114,900 € 2148 €/m²

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Rišňovce

Rodinný dom | - | 129 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

269,700 € 2091 €/m²

Praktický 3-izbový byt v RD Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

Rodinný dom | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome so 4 bytmi, ktorý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Štvorizbový byt na predaj v obci Spišské Bystré

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | - | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

229,000 € 2267 €/m²

PREDAJ - 2i byt ZWIRN, bývajte podľa seba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²

PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,000 € 6387 €/m²

Novostavba bungalovu-možná výmena za byt s doplatkom

Reality Necpaly

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Necpaly

1 € 0 €/m²

Moderný 5i nízko-energetický dvojpodlažný rodinný dom s bazénom a garážou

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Ružová | 160 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj moderný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

Cena dohodou

Predaj 2 izbového bytu v štandarde a s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie, klimatizácia,

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 73.04 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 2 izbového bytu s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

211,900 € 2901 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s balkónom, štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 46.87 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,500 € 3318 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3 - izbovú novostavbu vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčany

157,000 € 2013 €/m²

Na predaj moderný 3‑izbový radový dom s vlastným dvorom – novostavba „na kľúč“

Reality Kameničná

Rodinný dom | Kameničná | 62 m²

Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kameničná

132,000 € 2129 €/m²

Bývanie v úspešnom projekte – Rajka Park III, ponuka 2izbový byt s predzahrádkou

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Predstavujeme vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Rajka Park III. Ponúkame na pre

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

137,000 € 2114 €/m²

AHHA Reality | Luxusné bývanie pri golfe – moderný dom v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 126 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke AHHA reality s.r.o. Predstavujeme vám moderný a úsporný dom v Penati Gol

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme súrne rodinný dom pre klientov v Chorvátskom Grobe!!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Konopná | 1 m²

!!!!Súrne hľadáme pre klientov rodinný dom v Chorvatskom Grobe. Rozpočet do 400 000 eur. Ak

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

400,000 € 400000 €/m²

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

4-izb.rodinný dom s 8,2 ár.pozemkom, Slnečná stráň, Vajkovce

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Vajkovce | 136 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom s priestranným 8,2 árovým pozemkom v lukratí

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

375,000 € 2757 €/m²

Na predaj novostavba vo Zvolene - časť Kráľová

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 128 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom/novostavba v krásnom pr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 2148 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA, MODERNÝ DOM S PRIAMYM PRÍSTUPOM K VODE

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | - | 94 m²

STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3457 €/m²

Novostavba 3-izb byt pri obchodnom centre - Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | - | 60 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 3-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

128,000 € 2133 €/m²

Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

Horné mýto – moderné bývanie v novej štvrti

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | - | 105 m²

STARS REALITY Vám v novom deloperskom projekte ponúka na predaj moderné a energeticky úsporné 4

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

239,000 € 2276 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie