Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Hľadáte ideálne rodinné bývanie, kde si interiér prispôsobíte presne podľa svojho vkusu? Ponúka
265,000 € 2650 €/m²
1 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Hľadáte dokonalú rovnováhu medzi pokojným životom v blízkosti prírody a rýchlou dostupnosťou do
97,500 € 2868 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
F-1one reality Vám ponúka na predaj 4i, RD typu bungalov na južnej strane ostrova Vir s výhľado
333,000 € 3398 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
NOVÝ BUNGALOV S BAZÉNOM LEN PÁR MINÚT OD MORA OSTROV VIR – CHORVÁTSKO Niektoré nehnuteľnos
260,000 € 847 €/m²
2 izbový byt | Dopravná | 58.67 m²
Ponúkame na predaj skvelý 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťanoch
164,900 € 2811 €/m²
2 izbový byt | Dopravná | 46.78 m²
Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťan
138,900 € 2969 €/m²
2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným
294,900 € 5483 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 116 m²
Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v
299,000 € 2578 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -
Hľadáte nový, dispozične moderný a priestranný dom len pár minút od Košíc a za cenu jednoizbové
150,000 € 1271 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 900 m² v obci Hrabkov,
245,000 € 2130 €/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro
315,000 € 4145 €/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n
228,888 € 3998 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve
424,900 € 6044 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²
Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas
444,900 € 6284 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²
444,900 € 6284 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²
Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru
479,900 € 5398 €/m²
Objekt pre obchod | Holého | 422 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj modernú komerčnú budovu s výbornou dostupnosťou a
633,000 € 1500 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G
489,900 € 5468 €/m²
Rodinný dom | Lužianky | 115 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite v obci Lužianky neďaleko od
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj trojizbové apartmány v prestížnom
Cena dohodou
1 izbový byt | Terézie Vansovej | 37 m²
Na predaj ponúkame väčší a moderne zariadený 1.izbový byt s balkónom, pivnicou a vlastným parko
167,000 € 4514 €/m²
Rodinný dom | Virt | 105 m²
KOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA !!!! Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú modernú novostavbu tipu BUNGALOV
225,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | 126 m²
🏡 Exkluzívne v ponuke AHHA reality s.r.o. Predstavujeme vám moderný a úsporný dom v Penati Gol
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Konopná | 1 m²
!!!!Súrne hľadáme pre klientov rodinný dom v Chorvatskom Grobe. Rozpočet do 400 000 eur. Ak
400,000 € 400000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.