Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Rodinný dom Čečínska Potôň, pozemok 413 m2 - NOVOSTAVBA

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | x | 63 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v pokojnej, klientmi veľmi obľúb

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

185,999 € 2952 €/m²

Novostavba rodinného domu za cenu bytu!

Reality Púchov

Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²

Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

NA PREDAJ štýlový byt s loggiou v centre mesta - Novostavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 45 m²

Ak hľadáte bývanie v centre mesta alebo investičnú nehnuteľnosť s výborným potenciálom, tento b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 5111 €/m²

Moderný bungalov v pokojnej lokalite s veľkým pozemkom

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

279,990 € 3500 €/m²

Ponúkame exkluzívne bývanie v Limbachu: Rodinný dom s výhľadom - v blízkosti lesa a vinohradov

Reality Limbach

Rodinný dom | Silvánska | 198 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť na nadčasové bývanie v novej rezidenčnej lokalite Machergut

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Limbach

455,000 € 2538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - 5-izb. RD s 2-garážou a veľkým pozemkom v Taliansku neďaleko pobrežia - Carlino

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro, resp. slnečného ostrova Grado v Taliansk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

360,000 € 1572 €/m²

Exkluzívne novostavba rodinný dom - bungalov, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľná | 124 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v meste Spišské Podhradie

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

261,200 € 2109 €/m²

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Malý Biel

Reality Veľký Biel

Garáž | Senec - začiatok Malého Bielu | 12.5 m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Marhuľová ulica, na začiatku Malého Bielu. Veľkosť parkov

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľký Biel

7,900 € 576 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe v Galante

Reality Galanta

2 izbový byt | Karola Duchoňa | 61.5 m²

Prístupné bývanie Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v Galante, n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

174,900 € 2844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ CHATY S VEĽKÝM POZEMKOM BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | Zlieň | 180 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri Terchovej Belá - Zlieň

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

199,900 € 1111 €/m²

RealityDS - PREDAJ moderná celoročne obyv. chatka so 170 m2 pozemkom, Bodíky AKCIA!

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | - | 56 m²

KÚP DO KONCA APRÍLA - ČAKÁ ŤA ĎALŠIA ZĽAVA!!!!! Nová kúpna cena =74.900,-€ !!! Pôvodna kúpna ce

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

74,900 € 1338 €/m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ 4-izbový byt so záhradkou a parkovaním | Bučuháza – Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 123 m²

Posledná príležitosť bývať v modernom 4-izbovom byte s vlastnou záhradkou v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj | Apartmán s výhľadom v Golf & Ski Resort, Valča

Reality Valča

Apartmán | Valča | 22.1 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj moderný apartmán vo Valči, ktorý sa nachádza v modernom kom

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Valča

72,900 € 3299 €/m²

Chorvátsko, moderný dvojdom s bazénom a výhľadom na more.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusný a moderný dom s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, ktorý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1977 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA S KRÁSNYM POZEMKOM 381m² | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Seňa

199,900 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE | OBEC GYŇOV

Reality Gyňov

Rodinný dom | - | 110 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gyňov

265,000 € 2409 €/m²

POSLEDNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ!! Moderné bývanie v srdci Šurian . Komfort, štýl a jedinečná lokalita na dosah.

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v NOVOSTAVBE v jedinečnej lokalite mesta Šurany. Plocha: ú

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šurany

239,900 € 2856 €/m²

TOP CITY | MODERNÉ 3 IZBIOVOVÉ BYTY - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

Luxusný apartmánový dom MONTENEGRO – Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Apartmánový dom | Čierna Hora

🌴 Luxusný apartmánový dom MONTENEGRO – Čierna Hora ťa volá! Predstav si ráno s vôňou mora,

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj

525,000 € 3088 €/m²

5 izbová Novostavba: Celoročná chata, Košická N. Ves- GEDER

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | - | 107 m²

Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

214,900 € 2008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie