štúdio, kompletná rekonštrukcia, ANIČKA RESIDENCE

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 30 m²

Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

130,000 € 4333 €/m²

Predaj 2-izbového bytu - Novostavba Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4613 €/m²

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj celoročn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

239,000 € 1357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4 izbový dom BUNGALOV v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Veľká Komárňanská | 119.7 m²

Butterfly reality ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbový rodinného domu BUNGALOV v obci Dvory

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

219,000 € 1880 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CHORVÁTSKO, OSTROV VIR NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ APARTMÁN S VÝHĽADOM NA MORE

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj moderne zariadený trojizbový apartmán na ostrove Vir. Uži

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 3929 €/m²

Dokonalý 4 izbový moderný rodinný dom Galanta- Mládežnícka štvrť EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

299,500 € 2641 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne novostavba apartmánu v prvej rade od mora s výhľadom na more Chorvátsko - Privlaka

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v prvej rade od mora v Privlake, atraktívnej loka

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

398,502 € 6227 €/m²

Bývanie za 40 € mesačne? Áno aj to sa dá

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 100 m²

Ivona Bartíková – Váš realitný partner ponúka na predaj 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

250,000 € 2500 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmán s výhľadom na more len 150m od mora už len jeden v ponuke

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

399,000 € 4694 €/m²

Projekt PARADAJS, Hlohovec 2izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

2 izbový byt | - | 51 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 2. izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Vrbové

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

176,000 € 1676 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zánovný 4i-rodinný dom a garáž na pozemku 1087m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | lipová | 120 m²

SaleA váš partner v realitác vám prináša exkluzívne do ponuky na predaj krásny 4-izbový rodinný

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

267,800 € 2232 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Chorvátsko: Novostavba apartmánu s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu s výhľadom na more na ostrove Vir v Chorvátsku.

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3720 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² - s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 Ponúkame na predaj

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2604 €/m²

AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

320,000 € 3441 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2791 €/m²

Predaj | Exkluzívne - 3 izbový byt v centre Trnavy v projekte CITY RESIDANCE

Reality Trnava

3 izbový byt | Františkánska | 94.33 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v jedinečnom projekte CITY RESIDENCE

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

419,000 € 4442 €/m²

4 izbový rodinný dom - Nový Cabaj, Nitra

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nový Cabaj | 126 m²

Koval reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v lokalite Nový Cab

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

310,000 € 2460 €/m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov-NOVOSTAVBA

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 80 m²

Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lehnice

279,990 € 3500 €/m²

REZERVOVANÉ | Rodinný dom 4 izb. s garážou A | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

Rodinný dom A - REZERVOVANÉ | Rodinný dom B - voľné V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hr

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčín

366,200 € 2219 €/m²

AARK: Tiny House – mobilná drevostavba, vhodná na každý pozemok

Reality Bratislava

Mobilný dom | Nezadaná | 29 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk Hľadáte bývanie,

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava

42,000 € 1448 €/m²

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 3 IZBOVÝ BYT - BYT G

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Národná trieda | 91.75 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

447,147 € 4874 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA S KRÁSNYM POZEMKOM 381m² | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Seňa

199,900 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie