Luxusný 2-izbový apartmán s nádherným výhľadom na more, DIT Majestic Beach Resort, prvá línia, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3642 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj veľký 2-iz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

118,000 € 1180 €/m²

Luxusný 3 izbový apartmán s 2 kúpeľňami, Harmony Palace, 400m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3629 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj elegantný a

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

142,000 € 1596 €/m²

Moderné 3-izbové rodinné domy s garážou v pokojnej lokalite obce Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Hlavná | 129 m²

Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj moderné 3-izbové rodinné domy s garážou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,800 € 1549 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s lodžiou v tichej štvrti

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 74 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trnávke v blízkosti OC

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3176 €/m²

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj nadštandardný 5 izbový byt s terasou na Starých Gruntoch

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Staré Grunty | 254 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN exkluzívne ponúka nadštandardný 5-izbový byt o rozlohe 204 m² s p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

900,000 € 3543 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ RADOVÝ DOM -NADČASOVÉ BÝVANIE V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 108 m²

Ponúkame na predaj posledný dom v elegantnej radovej výstavbe, ktorá sa nachádza v tichej, slep

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,900 € 2129 €/m²

Novinka
Novinka

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderný rodinný dom

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

SHARK REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov rodinný dom – novostavbu v obci Trenčian

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

Cena dohodou

Rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Andreja Halašu | 190 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami situovaný v uličnej zás

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

priestranný 2-izbový byt na Muškáte

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 56.86 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt na sídlisku Muškát na Veltlínskej ulici s uzavr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

182,500 € 3210 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj zariadený 1 izb. byt v 6 ročnej novostavbe s vonkajším park. miestom, Agátová ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 36 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 6108 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu na Slivkovej ulici v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jabloňová | 94 m²

Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, dom sa nachádza na Slivkovej ulici v obci Du

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

395,000 € 4202 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN -Na predaj luxusná vila v španielskom štýle, Phuket - Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na predaj nadštandardnú 5-izbovú vilu v španielskom št

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23118)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Upresniť hľadanie