Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA - krásny 4-izbový rodinný dom s dvoj-garážou a fotovoltickou elektrárňou

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

470,000 € 3380 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.09 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 6239 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Priestranný, slnečný 2-izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 56.16 m²

Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4469 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

DOWNTOWN - 5 izb byt v projekte Apollo Residence - Bratislava Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v projekte Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná s

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný mezonetový dom

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Záhradná | 95 m²

DUALITY REAL Vám ponúka v projekte SUN GARDENS HVIEZDOSLAVOV na predaj moderné 3 a 4 izbové r

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

230,000 € 2421 €/m²

Top
Top

TOPNovinka: Moderný rodinný dom pod Malými Karpatmi – pokoj, príroda a súkromie v Rači

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Stupavská | 110 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný rodinný dom v tichej časti Bratislavy – mestská časť Rača,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

498,900 € 4535 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

MEZONET pod Vysokými Tatrami (Horný Slavkov)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²

Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,000 € 2054 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Obchodný priestor 127,55 m² na ulici Dlhé lúky v Púchove

Reality Púchov

Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u

Publikované: 14.02.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Púchov

274,000 € 2148 €/m²

Top
Top

3 izbový byt č.10 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 271.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.21 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera bytu je 85

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

247,700 € 2808 €/m²

Top
Top

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

OCCAM | Moderná rekreačná vila pri jazere v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 135 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj modernú 4-izbovú dvojpodlažnú vilu pri jazere, situo

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

599,000 € 4585 €/m²

Top
Top

OCCAM | Architektonická vila s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Chrasťová | 630 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú rezidenčnú vilu situovanú v jednej z najpr

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Zariadený 2-izb. loft s veľkou strešnou terasou – Hviezdoslavov, Mesačná ulica

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 70 m²

Ponúkame na predaj moderný, dizajnovo zariadený loftový byt v projekte Hviezdne bývanie v obci

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

290,000 € 4143 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj | 2- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 56,72 m² | v štandarde

Reality Ilava

2 izbový byt | Moyzesova | 56.72 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Ilava

159,879 € 2819 €/m²

Top
Top

Na Lodenici – prémiové bývanie pri Sĺňave v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 93.79 m²

V exkluzívnom rezidenčnom projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj priestranný 3-iz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Piešťany

266,800 € 2845 €/m²

Top
Top

POSLEDNÁ ŠANCA BÝVAŤ V PROJEKTE LINTAVY

Reality Stupava

Rodinný dom | Vinohradská | 156.01 m²

ZOSTÁVA UŽ LEN POSLEDNÝCH 5 DOMOV. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratis

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Stupava

499,900 € 3590 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | 3- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 70,73m² | loggia

Reality Ilava

3 izbový byt | 70.73 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEKT

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Ilava

199,370 € 2819 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

4 izbový „Chalet Grandview C“ Vysoké Tatry - Stará Lesná , s 2 kúpeľňami a pozemkom o výmere 225 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Dolné Zelenice

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolné Zelenice

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

157,656 € 2502 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Rodinné domy na predaj (23113)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie