Štýlový 4 izbový Chalet Grandview C“,Vysoké Tatry, St Lesná

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Lesná | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h

Publikované: 11.02.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

NEO - Elegantné mestské bývanie na Kopánke

Reality Trnava

Rodinný dom | Dúhová | 115 m²

Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Trnava

429,900 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Mojmírka, 152,3 m2 – podnikajte v novom blízko centra

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Mojmírova | 152 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj dva komerčné priestory v novobudovanom komornom rezidenčnom

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

Top
Top

Na PREDAJ 4i bungalov novostavba 130m2 s garážou, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2538 €/m²

Top
Top

Exkluzívne Na PREDAJ 3-izbový mezonet 105m2 v novostavbe s terasou a parkovaním, Nitra-Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | 105 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

OS Pod Brezinou BD2 na predaj 4 izbový byt č.12 s parkovacím miestom za 274.450 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Pod Brezinou | 94.1 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

264,450 € 2810 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj sú dva domy: 1. v stave holodom

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Vila pri vinohradoch s veľkým pozemkom a terasou v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Liesková | 192 m²

LEMONPIE ponúka na predaj modernú 5-izbovú vilu v Pezinku – v slepej ulici 3 minúty pešo od vin

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Pezinok

880,000 € 4583 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 5IZBOVÝ MEZONET S TERASOU A LODŽIOU KOCEĽOVA, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Koceľova | 125.3 m²

Lemonpie exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet so slnečnou terasou, lodžiou a

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

509,000 € 4062 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 3I PRÉMIOVÝ BYT V SKYPARKU III.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 91.92 m²

NA PREDAJ | Prémiový 3-izbový byt s lodžiou, nadštandardne veľkým parkovacím miestom a pivnicou

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 7496 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

OS Suchý Dub BD2 na predaj 4 izbový byt č.2 so záhradkou, garážovým státím a parkovacím miestom za 291.900 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.97 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

267,900 € 3080 €/m²

Top
Top

OS Pod Brezinou BD2 na predaj izbový byt č.5 so záhradkou, garážou a parkovacím miestom za 326.000 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Liptovská | 94.1 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

281,450 € 2991 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový luxusný terasový byt č.7, v HOLOBYTE za 445.200 €

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

421,200 € 2863 €/m²

Top
Top

OS Pod Brezinou BD3 na predaj 4 izbový byt č.5 so záhradkou, garážou a parkovacím miestom za 326.000 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Liptovská | 94.1 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Trenčín

281,450 € 2991 €/m²

Top
Top

4 izbový vzorový byt č.2 s garážovým státím v OS Za Južnou BD1 na predaj za 300.400 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 87.15 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera by

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

259,900 € 2982 €/m²

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23111)
Upresniť hľadanie