Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 3i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

361,620 € 5563 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 2i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Liptovská | 49 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,895 € 5937 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Novinka
Novinka

AZ PROPERTY* ponúkame moderný 5-izbový rodinný dom v projekte rodinné domy Sliačska

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 185.11 m²

Projekt Rodinné domy Sliačska prináša moderné a nadčasové bývanie v pokojnom prostredí s dotyko

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,017,000 € 5494 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

Na predaj: štýlový 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Slnečnice – Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 41 m²

Ponúkame na predaj moderný a útulný 1,5-izbový byt s výmerou 33 m² + priestranná loggia 8 m², s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

212,000 € 5171 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj štýlový 2-izbový byt s drevenou galériou | 59 m² | Novostavba s parkovaním

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 59 m²

Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Moderný 3 - izbový byt v Priekope.

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Administratívna budova v priemyselnej zóne - Sučany.

Reality Sučany

Administratívny objekt | Sučany | 180 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadené kancelárske priestory o celkovej výmere 180 m2, obs

Publikované: 08.09.2021 Aktualizované: 04.07.2024
Objekty na predaj Sučany

Cena dohodou

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v krásnej obci Valča

Reality Valča

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta a nádherným prostredím pod horami? Tát

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Valča

290,000 € 2636 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbová novostavba Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | hlavná | 96.22 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj priestrannú 4 izbovú novostavbu rodinného do

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 16.08.2024
Domy na predaj Kráľov Brod

Cena dohodou

Predaj 4 izbový byt Trstice

Reality Trstice

4 izbový byt | Hlavná | 75 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj 4 izbový byt v Trsticiach. Jedná sa o trojpo

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 27.02.2024
Byty na predaj Trstice

Cena dohodou

** Krásne priestranný rodinný dom v tichom prostredí ** stačí sa už len nasťahovať

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nová | 142 m²

Ponúkame Vám veľmi pekný priestranný 4izbový rodinným dom, ktorý ponúka pohodlné bývanie v obci

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

** Priame pripojenie na R7 ** Byty s predzáhradkou alebo terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²

Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

** Exkluzívny rodinný dom **

Reality Marianka

Rodinný dom | Nad Bednárovým | 242.8 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Marianka

670,000 € 2759 €/m²

** Skolaudovaný dom s tepelným čerpadlom **

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Klátovská cesta | 84 m²

Hľadáte dokonalé spojenie pekného obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento krásny

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

239,900 € 2856 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Novinka
Novinka

Na Predaj - Novostavba Bungalovu v Svätom Kríži

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Nezadaná | 632 m²

MODERNÝ BUNGALOV S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI NA HORY – SVÄTÝ KRÍŽ | KOMPLETNE ZARIADENÝ | NOVOSTAVBA

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

349,000 € 552 €/m²

Rodinný dom s Dvojgarážou

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou vo vyhľadávanej časti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

420,000 € 2800 €/m²

Novinka
Novinka

Prod Filter

Reality Kobyly

Rodinný dom | Test | 176.39 m²

Testovaci inzerat Testovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Retest 1

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 176.39 m²

Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5323 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie