REB.sk ponuka kancelárskych priestorov na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 60 m²

REB.sk ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory na atraktívnej adrese Mlynské nivy v Br

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.2 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

REB.sk Prenájom obchodný priestor - gastro, obchod 895 m2 , BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 824 m²

REB.sk ponúka exkluzívne na prenájom atraktívny priestor s výhľadom do ulice na frekventovanom

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

REB.sk ponúka na predaj moderný 11 izb. dvojdom na 1128 m2 pozemku.

Reality Zálesie

Rodinný dom | Malinovská | 397 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľký, slnečný dvojpodlažný dvojdom na veľkom pozemku s

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zálesie

Cena dohodou

REB.SK Predaj 3-izbového bytu 88.35m2 len 15 minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šamot | 88.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s parkovacím miestom a pivnočnou kobkou v cene. Priestrann

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Prenájom 3-izbový byt len 15 minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na prenájom 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Priestranný 3-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Novostavba v objatí prírody, Limbach

Reality Limbach

4 izbový byt | 180 m²

REB.sk Vám s poverením majiteľov ponúka na predaj tri priestranné 4 izbové byty v novostavbe s

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Limbach

Cena dohodou

Fit-centrum pre šport a relax - Snina

Reality Snina

Obchodné priestory | 400 m²

Ponúkame na predaj fit-centrum pre šport a relax vrátane pozemku. Nehnuteínosť je napojená na

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Snina

200,000 € 500 €/m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba

Reality Pezinok

Reštaurácia | Pezinská baba | 1,378 m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba. Jedinečná investičná p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

Krásny 3 izbový apartmán , 50m od pláže v Mandre - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS s.r.o. Ponúkame na predaj 3 izbový apartmán v Chorvát

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

265,000 € 3786 €/m²

3- izbový byt na prenájom, 100 m2 v blizkosti hradu, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívny 3-izbový byt na prenájom pod bratislavským hradom !!! - veľkorysý priestor 100 m2 -

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v centre Stupavy

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 619 m²

Ponúkame stavebný pozemok s rozlohou 619 m2 [ presné rozmery na vyžiadanie ] v centre Stupavy.

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

270,000 € 436 €/m²

Výrobno-obchodné-skladové priestory v Snine

Reality Snina

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj výrobné,skladové,obchodné priestory vrátane pozemku a prístupu z hlavnej ces

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Snina

450,000 € 1800 €/m²

REB.SK – Kompletne prerobený 2i byt – Doležalova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 39.5 m²

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava REB.SK – Kompletne prerobený a takmer nepoužívan

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,000 € 5772 €/m²

REB.SK na prenájom pekný 2-izbový byt s loggiou, Most pri BA

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R.Šterfánika | 49 m²

REB.SK - Moderný 2-izbový byt s klímou a balkónom v Moste pri Bratislave M. R. Štefánika, Most

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Most pri Bratislave

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka ( Klingerka) | 49 m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka 2-izbový byt na prenájom v nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 3-izbového bytu na začiatku Petržalky BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Moderný 3-izbový byt na skok od centra (cca 15 minút) + klimatizácia v obývačke aj spálni + pri

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom parkovacieho miesta Javorová, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Garáž | Javorová | 11 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta na Javorovej ulici. Cena za jedno parkovacie miesto je 6

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Lužná

55 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izbový byt, Palisády, 147 m2, výhľad, parkovanie, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 142 m²

KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK. Ponúkame na prenájom exkluzívny 3 - izbový byt v novostavbe na ul

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Pezinská baba | 1,378 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK, Predaj 7 izbový rodinný dom, 254 m2, Horský park, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | mozartova | 254 m²

REB.SK ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou v prestížne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK 3-izb byt 88,3m2 v štandarde vrátane kuchyne len 15 minút od BA

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Vrátane kuchynskej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

209,201 € 2510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu s logiou, Novostavba- Bory, 77m2, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 70.12 m²

Predaj 3-izbového slnečného bytu v novostavbe – Bory, Bratislava REB.sk Ponúka na predaj pries

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4706 €/m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Rodinné domy na predaj (23007)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie