Ponúkame lukratívne kancelárske priestory priamo v starom meste BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 167.92 m²

Ponuka NOVOPOSTAVENÝCH nebytových priestorov v lukratívnom historickom centre Bratislavy. 5.

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,050 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REB.sk ponuka kancelárií na prenájom na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 121 m²

REB.sk ponúka kancelárie na Zochovej ulici s unikátnym výhľadom na prenájom. Províziu neplatít

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom 2-izb.byt, 58m2, balkón,garáž,Bratislava-Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Staromlynská | 58 m²

STAROMLYNSKÁ ULICA | Podunajské Biskupice | 2-izbový byt | garáž | pivničná kobka REB.sk ponúk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

768 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

REB.SK Predaj nebytových priestorov vhodných pre firmu

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Na piesku | 106 m²

REB.SK ponúka na predaj nebytový priestor vhodný pre menšiu firmu. Nachádza sa na ulici Na Pie

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 2538 €/m²

REB.SK, Predaj 4 izbový dom,108 m2, pozemok 153 m2, Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 108.38 m²

REB.SK ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, resp. byt v trojbytovom rodinnom dome. Podlahová

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

Cena dohodou

Na predaj nádherný 4 izbový luxusný byt,176 m2 + terasy 55 m2,2 garáž.

Reality Piešťany

4 izbový byt | Rekreačná | 176 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj nádherný dizajnovo riešený veľkometr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Prenájom 2-izbový byt, 64m2,loggia, PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 64 m²

PANORAMA CITY | Landererova ulica | 2-izbový dizajnový byt | 15. poschodie | parkovanie REB.sk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REB.SK Predaj veľký 5 izbový rodinný dom, Dubník - Batov Majer, NZ

Reality Dubník

Rodinný dom | Batov Majer | 97.4 m²

REB.SK ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj jedinečný vidiecky dom v lokalite Dubn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dubník

129,900 € 1334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj modernej administratívnej budovy v Bratislave, okres II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 728 m²

REB.sk v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj modernú administratívnu budovu v zaují

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 1166 €/m²

REB.sk zabehnutý multifunkčný rekreačný areál (kemp) Kuchyňa na predaj

Reality Kuchyňa

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,403 m²

REB.sk ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa zabehnutý multifunkčný rekreačný areál

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kuchyňa

849,000 € 157 €/m²

REB.SK Prenájom 4-izbového bytu s parkovaním Bratislava I -Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 110 m²

REB.SK Ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Star

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbovvý byt s balkónom, 49m2, Bratislava-Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

REB.sk ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom – novšia stavba Ponúkame

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodno - skladové, výrobné a kancelárske priestory - Snina

Reality Snina

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame na predaj obchodné, skladové, výrobné a kancelárske priestory vrátane pozemku. Budova

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Snina

450,000 € 1286 €/m²

Prenájom 3-izb.byt so záhradkou, 65m2, Ivanka pri Dunaji, Pekná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Prenájom 3-izbového mezonetového bytu s predzáhradkou – Ivanka pri Dunaji, Pekná ulica Ponúkam

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REB.sk Luxusná veľkometrážna parcela za skvelú cenu , 2.477 m2

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | 2,477 m²

REB.sk Vám ponúka na predaj pozemok v jedinečnom projekte komfortného bývania - Lesopark Kvetos

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk,Prenájom moderný 3 izb. byt, Sološnícka ul,124 m2, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sološnická | 124 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REB.sk, nehnuteľnosti v Španielsku, spolu nájdeme tú pravú pre Vás

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Nájdem pre vás bezpečné útočisko v Španielsku na Costa Blanca, kde sú príjemné zimy a slnko po

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

REB.SK Prenájom veľkého zariadeného 3,5i bytu Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 86 m²

REB.SK Ponúka na prenájom komfortný, klimatizovaný 3,5-izbový byt o výmere 86 m², ktorý sa nach