2 izbový byt Trenčín, na prenájom, Sihoť

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nábrežná | 58 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne zariadený dvojizbový byt vo výbornej lokalite Trenč

Publikované: 16.02.2018 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach. Byt sa nachádza na 2. po

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Pozemok pri Stupave so stavebným povolením!

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Pri Greftoch | 550 m²

Máme pre vás atraktívny rohový pozemok v záhradkárskej osade Ovocinár, len 10 minút od centra S

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

47,000 € 85 €/m²

Pozemok s chatkou vhodný aj na stavbu.

Reality Rohožník

Chalupa, rekreačný domček | 526 m²

Ponúkame atraktívny pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo na rekreačné účely v intrav

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohožník

77,000 € 146 €/m²

Pozemok- Rača. Skvelá investícia!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Koziarka | 2,434 m²

Pozemok vo vinárskej lokalite Bratislava – Nové Mesto (Koziarka, Rača) o výmere 2 434 m² v kata

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

69 €/m2 69 €/m2

3 izbový dvojpodlažný Rodinný dom s možnosťou zobytnenia podkrovia,v krásnom prostredí kopaníc na polosamote

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový dvojpodlažný Rodinný dom s možnosťou zobytneni

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

260,000 € 867 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

REB.sk Výnimočné apartmány na predaj Španielsko Alicante

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

REB.sk Projekt, ktorý nemá konkurenciu v lokalite Predstavujeme vám výnimočný rezidenčný proje

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

260,000 € 3333 €/m²

REB.sk Predaj Vila pri Slavíne, 700 m2, Staré mesto, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Neuvedená | 700 m²

REB.sk ponúka na predaj luxusnú vilu v TOP lokalite priamo pod Slavínom s nádherným výhľadom a

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REB.sk ponúka nové apartmány vo Villajoyosa, klenote Costa Blancy

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

REB.sk Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť krásny nový apartmán v novom projekte v prekrá

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

275,000 € 3929 €/m²

REB.SK Predaj 4-izbového bytu na začiatku Petržalky Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

REB.SK ponúka na predaj priestranný a premyslene dispozične riešený 4-izbový byt situovaný vo v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,900 € 3493 €/m²

Prenájom 2-izbový byt,balkón,pivnica,parkovanie, SLNEČNICE-POP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Labutia | 43 m²

SLNEČNICE | Labutia ulica | 2-izbový byt 43 m² | loggia | parkovanie | pivnica REB.sk ponúka n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2 izbového bytu s parkovaním Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 55 m²

REB.SK ponúka na prenájom príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej a pok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REB.sk Prenájom kancelárií vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 19 m²

REB.sk ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory na atraktívnej adrese Mlynské nivy v Br

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

REB.sk,Prenájom moderný 3 izb. byt, Sološnícka ul,124 m2, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sološnická | 124 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izb bytu s parkovaním v oblúbenom projekte Koloseo

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

REB.SK Ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený klimatizovaný 2-izbový byt v obľúbenom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 4+1 izbový byt, 110 m2, 2 balkóny, Obchodná ul, centrum BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

REB.sk ponúka na predaj veľký 4+1 byt s dvoma balkónmi v srdci Starého Mesta – Obchodná ulica,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK, 4 izbový dom, 128 m2, pozemok 686 m2, garáž, bazén, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Neuvedená | 128 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. REB.SK ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj v Milos

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

prenájom 2-izbový byt, 60m2,loggia,parkovanie, OSTREDKY- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakunská cesta | 60 m²

OSTREDKY | Ružinov | 2-izbový byt 60 m² | loggia | parkovanie REB.sk ponúka na prenájom priest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REB.sk, Predaj Budova - centrum Senca - NOVÁ SUPER CENA

Reality Senec

Obchodné priestory | Mierové námestie | 112 m²

REB.sk v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v absolútnom c

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Senec

Cena dohodou

REB.sk budova v centre mesta na predaj 800 m2 UP, BA I, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Štefánikova | 750 m²

REB.sk vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zaujímavú administratívnu budovu, nachá

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 1732 €/m²

REB.sk Špecializované zdr. zariadenie na predaj a denný stacionár.

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | 1,539.03 m²

REB.sk ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj špecializované zdravotnícke zariadenie

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REB.SK Predaj pozemku s veľkou rozlohou Moravské Kračany (okres DS)

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,430 m²

REB.SK ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu – Kostolné Kračany, časť Mora

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

143,000 € 100 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23006)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie