Rodinný dom | Litoměřická | 56 m²
Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost
125,000 € 2232 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v jednej z n
235,000 € 2350 €/m²
Výrobný objekt | Dvorčanská | 2,797 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM komerčné priestory v strategickej lokalite – Nitra, Dvorčianska ulica.
3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Kalinčiakova | 41.29 m²
Adresa: Kalinčiakova 3, Zlaté Moravce Typ: 1-izbový byt Rozloha: 41,29 m² Podlažie: 3/4 (3. pos
99,000 € 2398 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zlatomoravecká | 16 m²
Ponúkame Vám na prenájom samostatnú kanceláriu o veľkosti 16 m2 na Zlatomoraveckej ulici v Nitr
299 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 950 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Nitra- Kynek, ktorá sa nach
160,000 € 168 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,600 m²
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v centre Topoľčian, ktorá je vďaka svojej polohe, roz
1,350,000 € 844 €/m²
Vidiecky dom | Krížny vrch | 72 m²
Lokalita Kusá Hora – Krížny vrch, Levice Tiché, slnečné a trendy miesto s panoramatickým výhľad
87,000 € 1208 €/m²
Rodinný dom | Malé Vinice | 142.37 m²
Predstavuje Vám nový projekt - Nové vinice – Chorvátsky Grob Moderné bývanie len 15 minút od Br
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²
Na prenájom príjemný 2 izbový rodinný dom v obci Vinodol, časť Dolný Vinodol, Hlavná ul. Útuln
Info v RK
Rodinný dom | 109 m²
B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť výberu prev
209,990 € 1927 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 753 m²
Ponúkame Vám na predaj rozparcelované stavebné pozemky v Nevericiach vhodné na výstavbu rodinný
30,376.5 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²
Hľadáte miesto, ktoré má potenciál zaujať na prvý pohľad a zároveň dáva zmysel ako investícia?
104,000 € 34 €/m²
1 izbový byt | Banicova | 36 m²
Štartujte bývanie podľa vlastných predstáv, máme pre vás 1 izbový byt s loggiou v Nitre, ul. Ba
120,000 € 3333 €/m²
1 izbový byt | Farská | 36 m²
Hľadáte moderné, tiché a komfortné bývanie v srdci Nitry? Ponúkame na prenájom dva nové 1-izbo
650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 300 m²
Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom a krásnym výhľadom na Dolnohorskej ulici
249,900 € 833 €/m²
Rodinný dom | 382.2 m²
Ak hľadáte priestranné bývanie s dostatkom súkromia, kvalitnou konštrukciou a vlastným parkom,
395,000 € 1033 €/m²
Rodinný dom | M. Urbana | 290 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S POTENCIÁLOM PODNIKANIA Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú viete premeniť na
350,000 € 1207 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 1,432 m²
Ponúkame vám na prenájom murovanú administratívnu budovu so skladovými priestormi (dve haly) na
7,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom (bungalov) v štádiu holodomu na veľkom pozemku o výmere
159,000 € 1325 €/m²
Rodinný dom | Litoměřická | 113 m²
200,000 € 1770 €/m²
3 izbový byt | Coboriho | 57.52 m²
Ponúkame Vám na prenájom svetlý 3 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Iný objekt | . | 400 m²
Ponúkam na predaj Atómový kryt v obci Dolné Hámre, okres Žarnovica, o celkovej výmere 431 m2. J
312,000 € 780 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 800 m²
Nie každý pozemok je určený na okamžitú výstavbu. Niektoré pozemky sú určené na rozumné rozhodn
49,900 € 62 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.