DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj AJ na PODNIKANIE zrekonštruovaný 7-izb.dom s 2-mi SAMOSTATNÝMI bytmi 4izb.+3.izb.LEN 13 min.autom AJ VLAKOM od NZ.EXKLUZÍVNE!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | cca13min. autom aj vlakom od NZ | 260 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:176555 ná

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

206,001 € 792 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Atraktívny byt v Rezidencii Draždiak s terasou s výhľadom na jazero, klimatizáciou a parkovaním k prenájmu VÝHRADNE OD 1.6.-30.9.2026

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 73 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom atraktívny byt v petržalskej novostavbe Rezidencia Dra

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie hraničiarov | 79 m²

Directreal Smile - 3-izbový byt po rekonštrukcii s 2 loggiami – Námestie Hraničiarov, Petržalk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

730 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj, zrekonštruovaný rodinný dom - Veľké Túrovce (040-12-PEKR)

Reality Veľké Turovce

Rodinný dom | 120 m²

✨ Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Veľké Túrovce Rodinný dom sa nachá

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Veľké Turovce

185,000 € 1542 €/m²

Novinka
Novinka

🏡 Na predaj | Štýlový 2-izbový byt prerobený na 3-izbový – Špačinská ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 56 m²

CASMAR RK exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite na Špačinske

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3304 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

SLOVREAL : Predaj 4 - izbového bytu - Detva

Reality Detva

4 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 74 m² nachádzajúci sa na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Detva

134,999 € 1824 €/m²

Novinka
Novinka

OBCH. PRIESTOR – COLORHOUSE II, TO

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | M. Benku | 158 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor s celkovou výmerou 158 m², ktorý sa nachádza

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

1,450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt na predaj, Slatina nad Bebravou

Reality Slatina nad Bebravou

3 izbový byt | Slatina nad Bebravou | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Slatine nad Bebravou.

Publikované: 14.07.2019 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Slatina nad Bebravou

88,800 € 532 €/m²

3 izbový byt Trenčín na predaj, Sihoť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hodžova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo výbornej lokalite Trenčína na Sihoti, Hodžova ul. Byt s celk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

2 izbový byt Trenčín, na prenájom, ul. P. Bezruča, parkovanie

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Ponúkame na prenájom pekný, útulný 2 izbový byt v Trenčíne, ul. P. Bezruča. Byt s úžitkovou pl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3 izbový byt Trenčín na prenájom, ul. Inovecká

Reality Trenčín

3 izbový byt | Inovecká | 57 m²

Ponúkame na prenájom zariadený menší trojizbový byt v Trenčíne na ul. Inovecká. Byt s celkovou

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – 2-IZBOVÝ BYT - NADŠTANDARDNEJ VÝMERY (83,5 m²) S 2 BALKÓNMI -PRIESTOR AKO 3 – IZBOVÝ !!!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Dvojkrížna | 83.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? XXL Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočne

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

249,900 € 2993 €/m²

NA PREDAJ – podpivničený, priestranný 4-izbový rodinný dom s hosťovským domčekom v Podunajských Biskupiciach, BA II.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Janka Kráľa | 125 m²

XXL Reality Vám ponúka na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, podpivničený a s pochôdznou pova

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

399,900 € 3199 €/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok, v pokojnej časti – v Zálesí

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 616 m²

Hľadáte miesto pre svoj domov, kde môžete začať stavať okamžite? Ponúkame na predaj slnečný sta

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

220,000 € 357 €/m²

NA PRENÁJOM - MODERNE ZARIADENÝ, NOVO-ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZB. BYT RUŽINOV BA II - TREBIŠOVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 44.35 m²

XXL Reality Vám ponúka na prenájom moderne novo-zrekonštruovaný 2 izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

XXL REALITY ponúka na prenájom 3izbový byt v tichej lokalite BRATISLAVA III-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom väčší, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - 4izbový rodinný dom v tichej lokalite, v obci Hrubý Šúr

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

XXL REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu, v š

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

279,990 € 2393 €/m²

BOSEN | Nadštandardný rodinný dom s viacerými možnosťami využitia

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Rákocziho | 230 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný rožný rodinný dom v Dunajskej Strede blízko termálne

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

309,000 € 1543 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom po rekonštrukcii s pozemkom 624m2 a úžitkovou plochou cez 400m2, Ždiar - Vysoké Tatry

Reality Ždiar

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Rodinný dom v malebnej obci Ždiar po rekonštrukcii s možnosťou okamžitého, komfortného bývania

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ždiar

330,000 € 825 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus loggia 3 m2 v tehlovej stavbe Riazanská, Nové mesto, parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 66 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus logg

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

235,000 € 3561 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj kancelárie 690 m²

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | 690 m²

Na predaj ponúka komerčné priestory v atraktívnej lokalite, blízko vlakovej a autobusovej stani

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Šaľa

350,000 € 507 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusná 7 izbová Vila na predaj Palisády, bazén, sauna, terasa, výhľad

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 758 m²

LUXUSNE-REALITY.sk ponúkajú na predaj výnimočnú, luxusnú 3 podlažnú vilu v úplnom centre mesta

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj veľkometrážny | 3-izbový byt | 79 m² | Vyvýšené prízemie | Pivnica + Komora + Šatník | centrum mesta Prievidza ul. Sv. Cyrila

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²

Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

117,000 € 1481 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23007)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie