KRÁSNY POZEMOK NA OKRAJI LESA PRI POTÔČIKU, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,515 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok na okraji lesa. Pozemok sa s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Marianka

139,000 € 92 €/m²

VINICA S VÝHĽADOM NA MESTO, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 1,078 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj vinicu v katastri Bratislava - Rača. ZÁKL

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

29,000 € 27 €/m²

MODERNÉ 3-IZB. RODINNÉ DOMY, ZÁHRADA, SAUNA, TERASA, OBEC TURECKÁ

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 107.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbové rodinné domy v obci Turecká - v okrese Banská

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Turecká

250,000 € 2326 €/m²

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Donovaly

250,000 € 2336 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VEDĽA LESA, S REKREAČNOU CHATOU A S UPI - DEVÍN

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Habánska | 964 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

325,000 € 337 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA V ŠIRŠOM CENTRE MESTA NA PREDAJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 500 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dve budovy na Kukuričnej ulici v Bratislave. Parcely, n

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1900 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory s moderným industriálnym di

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, STUPAVA - MÁST

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

149,000 € 54 €/m²

ORNÁ PÔDA, JAKUBOV

Reality Jakubov

Orná pôda | Jakubov | 889 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti obce Jakubov v okrese Malacky.

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Jakubov

14,600 € 16 €/m²

KRÁSNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, KULTÚRNA PAMIATKA, KOMPELTNÁ REK., PARKOVANIE, PANENSKÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 80 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom administratívne priestory po čerstvej kompletnej reko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRILEŽITOSŤ – OBJEKT VHODNÝ NA HOTEL, APARTMÁNY, HOSPIC, OBEC TERCHOVÁ

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátňanská cesta | 3,600 m²

Ponúkame vám na predaj objekt, ktorý sa nachádza v obci Terchová pri lyžiarskom stredisku Vrátn

Publikované: 01.03.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Terchová

1,400,000 € 389 €/m²

ORNÁ PÔDA V STUPAVE, 5245 M2

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,245 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava. Pozemok sa nachádza

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

7 €/m2 7 €/m2

2 – IZB.BYT, ZREKONŠTRUOVANÝ, PIVNICA, ul. MOZARTOVA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 44.01 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

1.BCR | 3-IZB. BYT, NEPRIECHODNÉ IZBY, ZASKLENÁ LOGGIA, NA REKONŠTRUKCIU, ZNIEVSKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 69.09 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici č. 21 v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3459 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK 987 M2 V ZÁLESÍ – VÝBORNÁ KÚPA V RÝCHLO RASTÚCEJ LOKALITE PRI BRATISLAVE

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 987 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 987 m² v obľúbenej a dynamicky sa rozvíjaj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

180,000 € 182 €/m²

5 IZB.ROD.DOM S UNIKÁTNYM POZEMKOM - JURSKÁ, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Jurská | 295 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s unikátnym pozemkom v krásnom prostredí vinohradov na upätí Ma

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Rača

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZARIADENÝ 2-IZB. BYT S VÝHĽADOM NA HRAD, GAR. STÁTIE, PETRŽALKA CITY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 48 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

RODINNÝ DOM/CHALUPA NA DOKONČENIE REKONŠTRUKCIE, POZEMOK, ZLIECHOV

Reality Zliechov

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu vhodnú na dokončenie re

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Zliechov

66,000 € 426 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR VHODNÝ PRE GASTRO S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 336 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

MODERNÝ 3- IZB. RD, NOVOSTAVBA, ZELENÁ VODA, ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú trojizbovú novostavbu rekrea

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

248,000 € 3930 €/m²

ORNÁ PÔDA VIACERÉ PARCELY, STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 1,200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj parcelu ornej pôdy v blízkosti mesta Stupava

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

4,700 € 4 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23013)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Upresniť hľadanie