MODERNÝ A KVALITNÝ 4izb-DOM-NOVOSTAVBA PRI ŽILINE S POZEMKOM 611m² ZA CENU BYTU - pokojné bývanie len 20 min. od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Rosinská | 122 m²

LIMITOVANÁ UVÁDZACIA CENA PRE PRVÝ DOM Z TROCH! Ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

248,700 € 2039 €/m²

MODERNÉ DOMY V MESTSKEJ ČASTI ŽILINY - VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIA NA DOMY! PRÍPOJKY IS NA POZEMKOCH SÚ ZREALIZOVANÉ, SKOLAUDOVANÉ - VÝSTAVBA DOMU IHNEĎ

Reality Žilina

Rodinný dom | Žilinská Lehota | 130.7 m²

**AKTUALIZÁCIA: ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU RD č. 3! STAVEBNÉ POVOLENIE NA DOMY VYDANÉ! VÝSTAVBA MOŽ

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žilina

236,838 € 1812 €/m²

POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY - ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčianska | 232 m²

PRINÁŠAME MOŽNOSŤ PRE FIRMY ZABEZPEČIŤ SI ADMINISTRATÍVNU BUDOVU - EŠTE POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAV

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Žilina

3,800 € 16 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KÚPEĽNÝ 2-izb. BYT - TURČIANSKE TEPLICE | VÝBORNÝ AJ AKO INVESTIČNÝ BYT | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Horné Rakovce | 40.1 m²

** SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM ** PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV v novopostavenom skolaudova

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

123,800 € 3087 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK PRE CHATU PRIAMO NA ZJAZDOVKE - SKI MAKOV

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Rosinská | 400 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok/pozemky priamo na zjazdovke SKI Makov, v obci Makov.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

45,540 € 114 €/m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT PRI ŽILINE PRE VÝSTAVBU 3 DOMOV - S PRÁVOPLATNÝMI STAVEBNÝMI POVOLENIAMI - VÝSTAVBA MOŽNÁ IHNEĎ

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,854 m²

PONÚKAME NA PREDAJ KRÁSNY VEĽKÝ POZEMOK S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU 3 RODINN

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

129,910 € 70 €/m²

KVALITNÁ NOVOSTAVBA MODERNÉHO DOMU V ROSINE - V NOVEJ ŠTVRTI 6 DOMOV

Reality Rosina

Rodinný dom | Do Chmelína | 123 m²

Jedinečná ponuka! *Ponuka IBV NOVÁ ROSINA: https://idealnebyvanie.sk/projekty/ibv-nova-rosina*

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rosina

426,840 € 3470 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KRÁSNY 3-izb. KÚPEĽNÝ BYT - TURČIANSKE TEPLICE | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Horné Rakovce | 99.2 m²

*SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM* *PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV! Nájdete na našej webovej str

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

223,900 € 2257 €/m²

KVALITNÉ MUROVANÉ NOVOSTAVBY CHÁT PRIAMO NA ZJAZDOVKE SKI-MAKOV / Z CHATY PRIAMO SKI-IN & SKI-OUT | DEVELOPER IDEÁLNE BÝVANIE S.R.O.

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²

PONÚKAME NA PREDAJ JEDINEČNÉ CHATY V UZATVORENOM KOMUNITNOM AREÁLI 14 NOVOSTAVIEB KVALITNÝCH MU

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

187,495 € 4167 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V TRENČIANSKOM JASTRABÍ - SO ZREALIZOVANOU PRÍPOJKOU ELEKTRA A PRÍSTUPOM - MOŽNOSŤ VÝSTAVBY DOMU IHNEĎ

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V IBV 6 PARCIEL S UŽ VYDANÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA PRÍSTUP

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

59,800 € 102 €/m²

Novinka v ponuke – predaj MUROVANEJ rekreačnej chaty s terasou a slnečným pozemkom, priamo pri lese, Lozorno, časť Podzbrodka. Výborná cena a lokalita

Reality Lozorno

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 40 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj útulnú dvojpodlažnú MUROVANÚ rekreačnú chatu s te

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

99,000 € 2475 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy

Reality Senec

Rodinný dom | 190 m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Senec

259,990 € 1368 €/m²

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 190 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,990 € 1368 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²

NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

170,490 € 4188 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

429,900 € 3787 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²

NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

208,900 € 4349 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

199,900 € 4139 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Močiar, okres Banská Štiavnica

Reality Močiar

Rodinný dom | 106 m²

Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Močiar

49,000 € 462 €/m²

Na predaj parkovacie státie pre 2 autá

Reality Rovinka

Garáž | Kvetná | 40 m²

Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 28.06.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²

Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

2,646,560 € 80 €/m²

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2,646,560 € 80 €/m²

Príbeh Vášho bývania môže začať práve tu. Pozemok v Lamači 598 m².

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 318 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK, VYŠNÁ ÚVRAŤ, KOŠICE

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 423 m²

Predstavujeme Vám možnosť kúpy stavebného pozemku s výnimočnou dostupnosťou do centra Košíc. Vz

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

190,500 € 450 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23017)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie