Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Apartmánový dom Nízke Tatry, Jánska dolina

Reality Liptovský Ján

Chata, drevenica, zrub | Jánska Dolina | 480 m²

Unikátna nehnuteľnosť v priamom dotyku s divokou prírodou Nízkych Tatier, definovaná absolútnym

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-IZB. APARTMÁN, STARÁ LESNÁ

Reality Stará Lesná

Apartmán | Nezadaná | 69.2 m²

Niektoré nehnuteľnosti ponúkajú bývanie, iné zážitok. Tento 2-izbový apartmán v areáli Hotela L

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

279,990 € 4046 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT+ PARKING, JELŠOVÁ

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA 2-IZB.BYT,ZARIADENÝ

Reality Prešov

2 izbový byt | Hlavná | 50 m²

Pripravujeme na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Sekčovskej ulici v Ľuboticiach ( proj

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,990 € 3600 €/m²

MODERNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, KLÍMA, MOZARTOVA ulica, Horský park, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 49.05 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom pekný, slnečný kompletne moderne zariadený

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

233,000 € 4750 €/m²

Príjemný 5i RD 180m2, pozemok 480m2, GARÁŽ, Ostružinová ul., BA II-Vrakuňa, KLÍMA, terasa, tichá, zelená lokalita v zástavbe nových rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

MODERNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, Pionierska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 51 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2i byt, kompletne zari

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1410 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 157 m²

Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

189,900 € 1210 €/m²

člen NARKS

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Na predaj, 3 izbový byt s predzáhradkou v Trsticiach

Reality Trstice

3 izbový byt | 82 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj – útulný 3-izbový byt s predzáhradkou v Trstici

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trstice

139,990 € 1707 €/m²

člen NARKS

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,990 € 4827 €/m²

Slnečný pozemok, na predaj Pata, 755m2

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM - VOĽNÝ IHNEĎ, vkusný 2 izbový byt s loggiou a parkovacím státim.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 40 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - 3 mesiace (možnosť aj dlhšieho prenájmu podľa dohody) - vku

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Na predaj, 4 izbový rodinný dom Dvorníky, okres Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 110 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom v obci Dvorníky pri Hlohovci –

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 1318 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2 obec Dolné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

234,000 € 2167 €/m²

stavebný pozemok s rozlohou 747m2 v lukratívnej časti nitrianske hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mikszáthova | 747 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 747m2 v lukratívnej časti Nitrianske H

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Info v RK

Novinka
Novinka

LEGEND - 3D - Jedinečný 4i dom v Nitre, Párovské Háje, pozemok 870 m2, súkromná ulička

Reality Nitra

Rodinný dom | Ulička | 131 m²

*** TOP LOKALITA, KRÁSNE PROSTREDIE A DOKONALÉ SÚKROMIE, ZARIADENÝ, OVOCNÉ STROMY A KRÍKY ***

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

275,000 € 2099 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NOVÁ KOMPLET. REK., 3 – IZB. BYT, PIVNICA, BALKÓN, ul., DUKELSKÁ, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 63 m²

Na fotografiách je spravená vizualizácia zariadenia. Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúk

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

215,900 € 3427 €/m²

1.BCR | GARÁŽOVÉ STÁTIE VNÚTORNÉ, ZUZANY CHALUPOVEJ 16A (BYT.DOM A3)

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zuzany Chalupovej | 12 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na na predaj garážové státie nachádzajúce sa na -2. podlaží v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

25,000 € 2083 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23017)
Upresniť hľadanie