Záhrada na predaj, 627 m2. Exkluzívne u nás

Reality Štitáre

Záhrada | Jelenecká | 627 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 627

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Štitáre

21,000 € 33 €/m²

Exkluzívne u nás predaj pozemku 666 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | 666 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Báb

43,000 € 65 €/m²

Banská Belá - pozemok na predaj 1668 m2

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | 1,668 m²

Ponúkame na predaj pozemok s lukratívnou šírkou 35 m v obci Banská Belá . Plocha po

Publikované: 19.11.2020 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Banská Belá

Cena dohodou

na predaj budova s rozlohou 1000m2 na rohu medzi farskou a ulicou pri synagóge

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Farská | 100 m²

VitoReality ponúka na predaj budovu z roku 1998 s rozlohou 1000m2 na rohu medzi Farskou a ulico

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Info v RK

Novinka
Novinka

Investičné pozemky - Budatín

Reality Žilina

Iný stavebný pozemok | Budatín | 2,301 m²

Realitná kancelária LAWIS ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2301 m² v pokojnej rozvojo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

40 €/m2 40 €/m2

Novinka
Novinka

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**NOVO-REKOŠTRUOVANÝ priestor 38m2na Trenčianskej ulici*

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom novo-rekonštruovaný priestor na zníženom prízemí v mestskej časti Bratisla

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**Stavebné pozemky na predaj – Podtureň, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ**

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4152 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

garážové státia v garážovom dome v centre mesta na coboriho ulici

Reality Nitra

Garáž | Coboriho | 14 m²

VitoReality ponúka na predaj garážové státia v garážovom dome v centre mesta na Coboriho ulici.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nitra

18,000 € 1286 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolné Zelenice, na okamžité bývanie

Reality Dolné Zelenice

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dolné Zelenice

174,000 €

Novinka
Novinka

MODERNÝ A KVALITNÝ 4izb-DOM-NOVOSTAVBA PRI ŽILINE S POZEMKOM 611m² ZA CENU BYTU - pokojné bývanie len 20 min. od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Rosinská | 122 m²

LIMITOVANÁ UVÁDZACIA CENA PRE PRVÝ DOM Z TROCH! Ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

248,700 € 2039 €/m²

MODERNÉ DOMY V MESTSKEJ ČASTI ŽILINY - VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIA NA DOMY! PRÍPOJKY IS NA POZEMKOCH SÚ ZREALIZOVANÉ, SKOLAUDOVANÉ - VÝSTAVBA DOMU IHNEĎ

Reality Žilina

Rodinný dom | Žilinská Lehota | 130.7 m²

**AKTUALIZÁCIA: ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU RD č. 3! STAVEBNÉ POVOLENIE NA DOMY VYDANÉ! VÝSTAVBA MOŽ

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žilina

236,838 € 1812 €/m²

POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY - ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčianska | 232 m²

PRINÁŠAME MOŽNOSŤ PRE FIRMY ZABEZPEČIŤ SI ADMINISTRATÍVNU BUDOVU - EŠTE POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAV

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Žilina

3,800 € 16 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie