ORNÁ PÔDA, JAKUBOV

Reality Jakubov

Orná pôda | Jakubov | 889 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti obce Jakubov v okrese Malacky.

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Jakubov

14,600 € 16 €/m²

KRÁSNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, KULTÚRNA PAMIATKA, KOMPELTNÁ REK., PARKOVANIE, PANENSKÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 80 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom administratívne priestory po čerstvej kompletnej reko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRILEŽITOSŤ – OBJEKT VHODNÝ NA HOTEL, APARTMÁNY, HOSPIC, OBEC TERCHOVÁ

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátňanská cesta | 3,600 m²

Ponúkame vám na predaj objekt, ktorý sa nachádza v obci Terchová pri lyžiarskom stredisku Vrátn

Publikované: 01.03.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Terchová

1,400,000 € 389 €/m²

ORNÁ PÔDA V STUPAVE, 5245 M2

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,245 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava. Pozemok sa nachádza

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

7 €/m2 7 €/m2

2 – IZB.BYT, ZREKONŠTRUOVANÝ, PIVNICA, ul. MOZARTOVA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 44.01 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

1.BCR | 3-IZB. BYT, NEPRIECHODNÉ IZBY, ZASKLENÁ LOGGIA, NA REKONŠTRUKCIU, ZNIEVSKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 69.09 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici č. 21 v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3459 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK 987 M2 V ZÁLESÍ – VÝBORNÁ KÚPA V RÝCHLO RASTÚCEJ LOKALITE PRI BRATISLAVE

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 987 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 987 m² v obľúbenej a dynamicky sa rozvíjaj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

180,000 € 182 €/m²

5 IZB.ROD.DOM S UNIKÁTNYM POZEMKOM - JURSKÁ, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Jurská | 295 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s unikátnym pozemkom v krásnom prostredí vinohradov na upätí Ma

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Rača

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZARIADENÝ 2-IZB. BYT S VÝHĽADOM NA HRAD, GAR. STÁTIE, PETRŽALKA CITY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 48 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

RODINNÝ DOM/CHALUPA NA DOKONČENIE REKONŠTRUKCIE, POZEMOK, ZLIECHOV

Reality Zliechov

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu vhodnú na dokončenie re

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Zliechov

66,000 € 426 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR VHODNÝ PRE GASTRO S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 336 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

MODERNÝ 3- IZB. RD, NOVOSTAVBA, ZELENÁ VODA, ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú trojizbovú novostavbu rekrea

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

248,000 € 3930 €/m²

ORNÁ PÔDA VIACERÉ PARCELY, STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 1,200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj parcelu ornej pôdy v blízkosti mesta Stupava

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

4,700 € 4 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO PRI D1

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Bernolákovo | 4,428 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko VGP Parku a ďialnic

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

442,800 € 100 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, CENTRUM MESTA STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 619 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v centre mesta Stupava.

Publikované: 11.09.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

270,000 € 436 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK S MOŽNOSTOU PRIPOJENIA ELEKTRINY O VÝMERE 8383 M2, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Horská | 8,383 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu v jednej z najžiadanejších lokalít Bratis

Publikované: 14.09.2021 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

STAVEBNO - INVESTIČNÝ POZEMOK, SUCHÁ NAD PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 14,100 m²

1. BCR Vám ponúka na predaj investičný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v ob

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

425,000 € 30 €/m²

REZERVOVANÉ!, 2-IZB.BYT, KOMPLETNÁ REK.,ĽUDOVÍTA FULLU, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 40.07 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

212,000 € 5291 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 - IZB. RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v tic

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

350,000 € 3182 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V RÍNOK RAČA,GARÁŽ A HOTOVÝ ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v novostavbe situovanej v jedn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

362,000 € 4694 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM A STAVEBNÝ POZEMOK 939 m², NEŠTICH,TOP LOKALITA!

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Podhradie | 147 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 5-izb rodinný dom v pôvodnom stave, ktor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Svätý Jur

459,000 € 3122 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23020)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie