PREDAJ STARŠIEHO RODINNÉHO DOMU S VEĽKOU ZÁHRADOU V OBCI MAŇA

Reality Maňa

Rodinný dom | Legionárska | 82 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s dvoma pivnicami a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Maňa

69,500 € 848 €/m²

REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY OD 20 M2 DO 2000 M2 V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kamenné námestie | 133 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory s výmerou 133 m² na prestížnej adrese priamo

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO KOMERČNÉ ÚČELY, MALACKY

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 503 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu, prípadne komerčného obj

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Malacky

197,000 € 392 €/m²

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LESNÝ POZEMOK, BORSKÝ SVÄTÝ JUR

Reality Borský Svätý Jur

Lesná pôda | Borský Svätý Jur | 3,100 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Borský Svätý J

Publikované: 06.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

6,900 € 2 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA, PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Sklabinská | 7,219 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Bratislave - Rači (za novou nemocnicou - vo výs

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 34 €/m²

3-IZB.BYT,ZARIADENÝ,LOGGIA,PIVNICA,KLÍMA,PEZINOK,SVÄTOPLUKOVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 69.23 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 – izbový b

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

KOMERČNÝ POZEMOK S BUDOVOU, VÝBORNÝ PRÍSTUP, VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Komerčná zóna | Bratislavská | 3,600 m²

1.BCR reality Vám ponúka veľký komerčný pozemok s budovou vhodnou na obchod a služby a výbornou

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

919,000 € 255 €/m²

INVESTIČNÁ PARCELA, BRATISLAVA - PODHORSKÝ PÁS - KOZIARKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Lúka, pasienok | Koziarka | 3,206 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj zaujímavý pozemok z pohľadu investície v atr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

296,000 € 92 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňami | 4,628 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko železnič

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

370,000 € 80 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, DEVÍNSKA NOVÁ VES POD DEVÍNSKOU KOBYLOU

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Zavadilova | 868 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

220,000 € 253 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. MEZONET PRI HVIEZDOSLAVOVOM NÁMESTÍ, PARKOVANIE, PALACKÉHO UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palackého | 214 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 4-izbový mezonetový byt v absolútnom centre Bratislav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, STUPAVA

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor na Cement

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

790 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VINICA/DLHODOBÁ INVESTÍCIA, RAČA - FAJDLBERG

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 4,099 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vinicu/investičný pozemok m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 60 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VYSOKÁ PRI MORAVE

Reality Vysoká pri Morave

Pozemok pre rodinné domy | Hraničiarska | 3,346 m²

1. BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok vhodný

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

290,000 € 87 €/m²

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

OVOCNÝ SAD, RUDNÍK - OKRES MYJAVA

Reality Rudník

Ovocný sad | Nezadaná | 547 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj sad v katastri obce Rudník (okres Myjava). ZÁKLADNÉ

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Rudník

8,600 € 16 €/m²

IHNEĎ VOĽNÝ 2-IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK S ORIENTÁCIOU NA ZÁPAD, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.6 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v jedinečnom projekte SKY PARK by

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – DÚBRAVKA, SARATOVSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 37.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava –

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

INVESTIČNÝ POZEMOK, SNEŽNICA

Reality Snežnica

Orná pôda | Nezadaná | 600 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok v obci Snežnica.

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Snežnica

14,600 € 24 €/m²

THAJSKO: MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE PATTAYE UŽ OD 76.000 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Prémiový projekt s wellness zázemím, flexibilnými splátkami a strategickou polohou medzi Pattay

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

76,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, ZIMNOU ZÁHRADOU A PIVNICOU VO VEĽKOM BIELI

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Poštová | 154.71 m²

Tento dom je ideálnou kombináciou komfortu, priestoru a kvalitného bývania. Nezmeškajte túto pr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

380,000 € 2456 €/m²

KRÁSNY POZEMOK NA OKRAJI LESA PRI POTÔČIKU, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,515 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok na okraji lesa. Pozemok sa s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Marianka

139,000 € 92 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Upresniť hľadanie