INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA ÚPÄTÍ VYSOKÝCH TATIER | VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,300 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívnu nehnuteľnosť nachádzajúcu sa na úpätí Vysokých Tatier v obci

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Veľká Lomnica

1,499,000 € 1153 €/m²

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - STAVEBNÝ POZEMOK S MOŽNOSŤOU ROZŠÍRENIA ZA DOPLATOK NECELÝCH 36.000€.

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 868 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 683 m² + podiel na príjazdovej ceste o výmere 185

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

75,000 € 86 €/m²

PREDAJ 2-IZB. APARTMÁN V MAMAPAPA,PARKNIG + PIVNICA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²

2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,000 € 4052 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RUŽINOVE – IDEÁLNY PRE RODINU, PODNIKANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hraničná | 237 m²

Ponúkam na predaj priestranný 5-izbový radový rodinný dom v obľúbenej bratislavskej mestskej ča

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2531 €/m²

RODINNÝ DOM/CHALUPA NA DOKONČENIE REKONŠTRUKCIE, POZEMOK, ZLIECHOV

Reality Zliechov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu vhodnú na dokončenie re

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Zliechov

66,000 € 426 €/m²

REKREAČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, TICHÁ LOKALITA, STUPAVA - GREFTY

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 1,597 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v Stupave - lokalita Grefty. POPIS: - celková ro

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

98,800 € 62 €/m²

EXKLUZÍVNA POLOHA BÝVANIA V SRDCI BRATISLAVY NA FRANTIŠKÁNSKOM NÁMESTÍ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²

Ponúkame na predaj elegantný 2 izbový byt v srdci Starého Mesta Bratislavy, ktorý sa nachádza n

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 19.05.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 4777 €/m²

KOMERČNÝ POZEMOK, KRÁĽOVÁ PRI SENCI

Reality Kráľová pri Senci

Komerčná zóna | Nezadaná | 3,141 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komerčný pozemok na výstavbu pri ces

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

169,000 € 54 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, TICHÁ LOKALITA, MODRA

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 700 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Modra

189,000 € 270 €/m²

MODERNÉ, REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY NA VÝBORNEJ ADRESE! NOVÉ MESTO - KUTUZOVOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 180 m²

Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory vo vyhľadávanej bratis

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ 5 IZB.RODINNÝ DOM S ÚŽASNÝM VÝHĽADOM, GARÁŽ, TICHÉ PROSTREDIE

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Plachého | 220 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento 5 izbový rodinný dom s garážou, s úžasným

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

509,000 € 2314 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ STARŠIEHO RODINNÉHO DOMU S VEĽKOU ZÁHRADOU V OBCI MAŇA

Reality Maňa

Rodinný dom | Legionárska | 82 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s dvoma pivnicami a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Maňa

69,500 € 848 €/m²

REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY OD 20 M2 DO 2000 M2 V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kamenné námestie | 133 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory s výmerou 133 m² na prestížnej adrese priamo

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO KOMERČNÉ ÚČELY, MALACKY

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 503 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu, prípadne komerčného obj

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Malacky

197,000 € 392 €/m²

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LESNÝ POZEMOK, BORSKÝ SVÄTÝ JUR

Reality Borský Svätý Jur

Lesná pôda | Borský Svätý Jur | 3,100 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Borský Svätý J

Publikované: 06.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

6,900 € 2 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA, PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Sklabinská | 7,219 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Bratislave - Rači (za novou nemocnicou - vo výs

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 34 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA V ŠIRŠOM CENTRE MESTA NA PREDAJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 500 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dve budovy na Kukuričnej ulici v Bratislave. Parcely, n

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1900 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, STUPAVA - MÁST

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

149,000 € 54 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory s moderným industriálnym di

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VEDĽA LESA, S REKREAČNOU CHATOU A S UPI - DEVÍN

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Habánska | 964 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

325,000 € 337 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23019)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie