KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. MEZONET PRI HVIEZDOSLAVOVOM NÁMESTÍ, PARKOVANIE, PALACKÉHO UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palackého | 214 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 4-izbový mezonetový byt v absolútnom centre Bratislav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, STUPAVA

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor na Cement

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

790 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VINICA/DLHODOBÁ INVESTÍCIA, RAČA - FAJDLBERG

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 4,099 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vinicu/investičný pozemok m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 60 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VYSOKÁ PRI MORAVE

Reality Vysoká pri Morave

Pozemok pre rodinné domy | Hraničiarska | 3,346 m²

1. BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok vhodný

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

290,000 € 87 €/m²

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

OVOCNÝ SAD, RUDNÍK - OKRES MYJAVA

Reality Rudník

Ovocný sad | Nezadaná | 547 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj sad v katastri obce Rudník (okres Myjava). ZÁKLADNÉ

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Rudník

8,600 € 16 €/m²

IHNEĎ VOĽNÝ 2-IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK S ORIENTÁCIOU NA ZÁPAD, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.6 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v jedinečnom projekte SKY PARK by

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – DÚBRAVKA, SARATOVSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 37.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava –

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

INVESTIČNÝ POZEMOK, SNEŽNICA

Reality Snežnica

Orná pôda | Nezadaná | 600 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok v obci Snežnica.

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Snežnica

14,600 € 24 €/m²

THAJSKO: MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE PATTAYE UŽ OD 76.000 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Prémiový projekt s wellness zázemím, flexibilnými splátkami a strategickou polohou medzi Pattay

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

76,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, ZIMNOU ZÁHRADOU A PIVNICOU VO VEĽKOM BIELI

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Poštová | 154.71 m²

Tento dom je ideálnou kombináciou komfortu, priestoru a kvalitného bývania. Nezmeškajte túto pr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

380,000 € 2456 €/m²

KRÁSNY POZEMOK NA OKRAJI LESA PRI POTÔČIKU, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,515 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok na okraji lesa. Pozemok sa s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Marianka

139,000 € 92 €/m²

VINICA S VÝHĽADOM NA MESTO, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 1,078 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj vinicu v katastri Bratislava - Rača. ZÁKL

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

29,000 € 27 €/m²

MODERNÉ 3-IZB. RODINNÉ DOMY, ZÁHRADA, SAUNA, TERASA, OBEC TURECKÁ

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 107.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbové rodinné domy v obci Turecká - v okrese Banská

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Turecká

250,000 € 2326 €/m²

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Donovaly

250,000 € 2336 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VEDĽA LESA, S REKREAČNOU CHATOU A S UPI - DEVÍN

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Habánska | 964 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

325,000 € 337 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA V ŠIRŠOM CENTRE MESTA NA PREDAJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 500 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dve budovy na Kukuričnej ulici v Bratislave. Parcely, n

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1900 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory s moderným industriálnym di

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, STUPAVA - MÁST

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

149,000 € 54 €/m²

ORNÁ PÔDA, JAKUBOV

Reality Jakubov

Orná pôda | Jakubov | 889 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti obce Jakubov v okrese Malacky.

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Jakubov

14,600 € 16 €/m²

KRÁSNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, KULTÚRNA PAMIATKA, KOMPELTNÁ REK., PARKOVANIE, PANENSKÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 80 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom administratívne priestory po čerstvej kompletnej reko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRILEŽITOSŤ – OBJEKT VHODNÝ NA HOTEL, APARTMÁNY, HOSPIC, OBEC TERCHOVÁ

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátňanská cesta | 3,600 m²

Ponúkame vám na predaj objekt, ktorý sa nachádza v obci Terchová pri lyžiarskom stredisku Vrátn

Publikované: 01.03.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Terchová

1,400,000 € 389 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie