Areté real - Predaj veľmi pekného dvojpodlažného samostatne stojaceho rodinného domu v Chorvátskom Grobe, Hornodvorská ul.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.4 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný moderný dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej a v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3561 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 3i byty v projekte Nový Majer - s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk

Publikované: 26.10.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Stupava

275,834 € 3040 €/m²

Top
Top

LUXUSNÝ PENTHOUSE NA KOLIBE S VÝHĽADOM, KTORÝ VÁM VEZME DYCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²

Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 4948 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

1,5-IZBOVÝ BYT-PRAŽSKÝ TYP, RAKETOVÁ - NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Raketová | 43 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt o výmere 43 m² nachádzajúci sa na Raketovej ulici v mestskej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

151,990 € 3535 €/m²

Top
Top

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Top
Top

Areté real - Predaj veľmi pekného, výborne dispozične riešeného 5-izbového rodinného domu s garážou vo vyhľadávanej lokalite, obec Limbach, ul. Pri Kockách

Reality Limbach

Rodinný dom | Pri Kockách | 196 m²

Ponúkame na predaj priestranný, veľmi pekný, výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Limbach

549,900 € 2898 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Radové domy – novostavba Dojč, 3 izby, vlastná záhrada

Reality Dojč

Rodinný dom | Nezadaná | 77 m²

Novostavby radových domov v Dojči – 6 samostatných jednotiek s vlastným vchodom, vlastnou záhra

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dojč

159,900 € 2077 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Prestížny 4-izbový byt s výhľadmi na Bratislavský downtown v projekte Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 117.95 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rekreačný pozemok s rozostavanou chatkou – Kostolná-Záriečie okr. Trenčín

Reality Kostolná-Záriečie

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,434 m²

5 STARS Realitná agentúra vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok o výmere 4434 m², na

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Kostolná-Záriečie

34,990 € 8 €/m²

Top
Top

Nový trojizbový byt Trenčín, Na Pažiti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²

Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,900 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU MILOSLAVOV – ALŽBETIN DVOR

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

365,000 € 3297 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Exkluzívne komerčné priestory v srdci Michaloviec – Masarykova 51

Reality Michalovce

Kancelárie, administratívne priestory | Masarykova | 79 m²

Exkluzívne komerčné priestory v srdci Michaloviec – Masarykova 51 Realitná kancelária AmaReali

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok v Obci Mikušovce.

Reality Mikušovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²

Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 30.12.2025
Pozemky na predaj Mikušovce

Info v RK

Top
Top

Priamo v centre Prešova komerčný priestor na prenájom

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Slovenská | 76.13 m²

Hľadáte miesto, ktoré vystúpi z davu? Máme pre vás výnimočnú ponuku prenájmu na Slovenskej ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

Top
Top

Chalupa na lazoch s krásnym výhľadom

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

Cena dohodou

Top
Top

Nový 1-izbový byt 32,18 m², bezbariérový s parkovaním v uzavretom dvore

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²

Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Partizánske

75,337 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Jednoizbový byt v centre mesta Partizánske na prenájom

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 33.89 m²

Exluzívne ponúkame k prenájmu 1-izbový byt v centre Partizánskeho, ktorý je k dispozícii od

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový byt č.1 so záhradkou v štandardnom prevedení za 466.100 € - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU!!

Reality Trenčín

Rodinný dom | Južná | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

442,100 € 2816 €/m²

Top
Top

Atraktívne, nové trojizbové byty v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²

POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 4 izbový luxusný terasový byt č.3, v štandardnom prevedení za 455.100 € - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU!!

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 157.01 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,100 € 2746 €/m²

Top
Top

Prenájom v centre Partizánskeho

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 6 m²

Ponúkam k prenájmu v centre Partizánskeho jednoizbový byt, k dispozícii od 1.6. 2026 a druhý.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

440 €/mesiac 73 €/mesiac/m²

Top
Top

Chata nad kúpeľmi Dudince s vlastným pozemkom

Reality Dudince

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Priestranný 4-izbový byt so záhradou, garážou, pivnicou, šatníkom vo výbornej lokalite priamo v Senci na predaj

Reality Senec

Rodinný dom | J. Smreka | 116.76 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici J

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

319,990 € 2741 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Rodinné domy na predaj (23029)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie