Sklad na prenájom o ploche 202 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 202 m²

3-727 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 202,50 m2. Pozostáva zo skladu na prízem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,330 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 236 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 237 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | PREMIUM PONUKA (Pozemok v BA I. + SP)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 845 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

RIVERS | RD na Slavíne na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 340 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom priestoru od 450 m² v kombinácii SKLAD, SHOWROOM, KANCELÁRIA s tepelnými čerpadlami v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom budúci moderný a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom priestoru Obchod, Sklad, Kancelária pod jednou strechou od 470 m² s tepelnými čerpadlami v meste Nitra

Reality Lužianky

Priestor pre sklad | Hlohovecká | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom nový, moderný a

Publikované: 31.03.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj plne obsadeného areálu vo výbornej lokalite mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho 12 | 2,018 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj plne obsadený kome

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

4,500,000 € 2230 €/m²

Top
Top

Predaj exkluzívnej a kompletne zrekonštruovanej historickej budovy na Štefánikovej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Štefánikova | 1 m²

Ponúkame na predaj skutočne výnimočnú a luxusnú kompletne zrekonštruovanú historickú budovu, kt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom výrobno-skladového priestoru 809 m² + kancelárie 161 m² v časti Bratislava Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Priestor pre výrobu | Devínska Nová Ves 7465 | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom výrobno-skladový

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom skladového priestoru 1070 m² v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom skladový priesto

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj stavebného pozemku 11 603 m² v meste Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 11,603 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

1,160,300 € 100 €/m²

Top
Top

Objekt na predaj 332,5 m² pre účely podnikania v meste Bratislava, časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priestor pre sklad | Estónska | 332.5 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj samostatne stojací

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

890,000 € 2677 €/m²

Top
Top

Predaj multifunkčnej budovy 8 903m² v časti Košice Juh s pozemkom 8 562m²

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Nižné Kapustníky | 8,903 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj komerčný areál, kt

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

5,500,000 € 618 €/m²

Top
Top

Predaj úplne nových obchodných skladov od 300 m² pri diaľnici D1 SENEC

Reality Senec

Priestor pre výrobu | Aurela Stodolu | 300 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj budúce samostatné

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Senec

510,000 € 1700 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj novopostaveného obchodného skladu 300 m² pri diaľnici D1 SENEC

Reality Senec

Obchodné priestory | Aurela Stodolu | 300 m²

Realitná kancleária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj novopostavený samo

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Senec

510,000 € 1700 €/m²

Top
Top

3-izbový byt pre rodinu s vlastnou garážou, priestrannou loggiou a výhodami rodinného domu

Reality Lakšárska Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 73.08 m²

Hľadáte domov, kde bude mať vaša rodina viac pokoja, súkromia a priestoru na bežný život? Mies

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lakšárska Nová Ves

126,000 € 1724 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-IZBOVÝ BUNGALOV V UZAVRETOM AREÁLI - KVETOSLAVOV

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Slivková | 120 m²

samostatne stojaci bungalov | uzavretý súkromný areál |veľkorysý pozemok 600 m² | vlastná studň

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

417,000 € 3475 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - krásny 4-izbový rodinný dom s dvoj-garážou a fotovoltickou elektrárňou

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

454,000 € 3265 €/m²

Top
Top

ul. Prostějovská - útulný a slnečný 1 izbový byt, 40m2

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,900 € 3173 €/m²

Top
Top

BOSEN | 5i RD s fotovoltikou a dokonalou záhradou na relax v T. Hradskej

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

264,000 € 1650 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

2 izb. byt, MILOSLAVOV - ANNA PARK, voľný IHNEĎ, klimatizácia, parkovacie státie v cene, výťah

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 60 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Investičná príležitosť bezbarierový RD s 2 bytovými dvojizbovými jednotkami.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 1 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

629,000 € 629000 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (739)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23025)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie