VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA chatky v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

100,000 € 1333 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TOP LOKALITE – NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²

Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1540 €/m²

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Na predaj kompletne prerobený 2 izbový byt v Kežmarku

Reality Kežmarok

2 izbový byt | gen. Štefánika | 58 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt s celkovou rozlohou 58 m2 sa nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

169,000 € 2914 €/m²

Top
Top

Štýlový 2-izbový apartmán s výhľadom na Tatry vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Tatranská | 47 m²

BENARD reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Veľká Lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

155,000 € 3298 €/m²

Top
Top

Bývanie pod Tatrami: 3-izbový apartmán v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

3 izbový byt | Stará Lesná | 57 m²

Realitná kancelária BENARD Vám ponúka na predaj apartmán v obľúbenej tatranskej obci Stará Lesn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

280,000 € 4912 €/m²

Top
Top

Na predaj: Moderný technologický zrub v obci Zákopčie

Reality Zákopčie

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu zrubového rodinného domu v lokalite Kysuce, obec Zákopčie. Nehnut

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zákopčie

128,500 € 1285 €/m²

Top
Top

Útulný 3i dom so záhradou a krbom – bývajte lacnejšie ako v byte!

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²

Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

199,000 € 3159 €/m²

Top
Top

Rodinný dom, Košice - Juh, Lichardova ul.

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Lichardova | 134 m²

Na výnimočných adresách sa nehnuteľnosti neobjavujú často. A už vôbec nie také, ktoré spájajú a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

565,000 € 4216 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok, Košice - Sever, Urbánkova ul.

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | Urbánkova | 624 m²

Niektoré adresy majú hodnotu už samy o sebe. Urbánkova ulica patrí medzi tie, ktoré si dlhodobo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2i byt v projekte Slnečná pláň s krytou terasou + parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

2 izbový byt | Slnečná | 57 m²

Dám do prenájmu veľký slnečný byt v Nitre, 57m2, terasa 6m2 v novostavbe Nitra – Slnečná pláň,

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavského Starého Mesta na Klemensovej ulici.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

446,500 € 3603 €/m²

Top
Top

Na prenájom 1-izbový byt pri City Arene,

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Spartakovská | 30 m²

Ponúkam na prenájom 1-izbový byt v Trnave pri City Arene na Spartakovskej ulici. Byt je komplet

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

570 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 64 m²

Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda, Ružový háj (

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2266 €/m²

Top
Top

4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

329,990 € 3267 €/m²

Top
Top

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Reality Žilina

3 izbový byt | Dolná | 125 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,990 € 2560 €/m²

Top
Top

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BOSEN GROUP | Elegantný 2 izbový byt v prestížnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Páričkova | 67 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný, štýlovo zariadený 2-izbový byt po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebné pozemky v Častkovciach - KOPEC II.

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Častkovce

Info v RK

Top
Top

4.-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

V Bernolákove na ulici Jabloňová ponúkam 4.-izbový bungalov na predaj. FOTKY DOMU SÚ UŽ REÁLN

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 3261 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

Top
Top

„Priestranný a svetlý 2-izbový byt (56 m²) v tehlovej bytovke – Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 56 m²

SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMORNEJ TEHLOVEJ NOVOSTAVBE | PODUNAJSKÁ ULICA – BRATISLAVA Existujú by

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

238,000 € 4250 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM 790E - exkluzívny 2i byt 60m2 s terasou 74 m2, grilom, klimatizáciou - zariadený

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 60 m²

Ponúkame na okamžitý prenájom luxusný priestranný a plne zariadený 2i byt v novostavbe o výmere

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23029)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Upresniť hľadanie