Rodinný dom | Slnečné Stráne | 151 m²
Developerská spoločnosť PROFINEX Group, s.r.o. Vám ponúka nový a jedinečný rezidenčný projekt v
Cena dohodou
Rodinný dom | Koncová | 158 m²
Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem
450,000 € 2848 €/m²
4 izbový byt | Športová | 105 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,
159,000 € 1514 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²
V mene nášho klienta vyhľadávame vhodné investičné projekty v oblasti bytovej výstavby na celom
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²
Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo
325,000 € 6348 €/m²
Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²
SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast
125,700 € 4218 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²
Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou
231,170 € 5248 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²
Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU
181,951 € 4255 €/m²
Rodinný dom | Hlavné Námestie | 180 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Ponúkame Vám na predaj novostavbu radovéh
279,900 € 1555 €/m²
Rodinný dom | 148 m²
Projekt MINIMAterra prináša, do Hviezdoslavova moderné a premyslené bývanie pre tých, čo hľad
433,000 € 2926 €/m²
2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r
185,000 € 3627 €/m²
3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²
Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j
225,000 € 3488 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku
169,000 € 211 €/m²
3 izbový byt | Na Revíne | 104 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom 3-izbový byt v pokojnej lokalite Na Reví
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ľ. Štúra | 340 m²
SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkom Krtíši na ul. Ľ. Š
199,000 € 585 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
AB ESTATE exkluzívne ponúka : Takéto ponuky sa objavujú len výnimočne. Predstavte si bývanie
Info v RK
Objekt pre obchod | SNP | 76 m²
SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor na ul. SNP
47,999 € 632 €/m²
Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22
15,000 € 682 €/m²
Rodinný dom | I. Krasku | 245 m²
SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka exkluzívne jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom, ktorý spája
259,000 € 1057 €/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka | 350 m²
SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka rodinný dom v príjemnej časti mesta Veľký Krtíš, ktorý
235,000 € 671 €/m²
Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l
181,999 € 948 €/m²
2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
196,000 € 3198 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²
262,000 € 3069 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.