Priestranný 4-izbový byt so záhradou, garážou, pivnicou, šatníkom vo výbornej lokalite priamo v Senci na predaj

Reality Senec

4 izbový byt | J. Smreka | 116.76 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici J

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Senec

319,990 € 2741 €/m²

Top
Top

Bratislava – Rača: dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 585 m² – vhodný aj na podnikanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 2500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom kancelárskeho priestoru Mlynské Nivy s bezproblémovým parkovaním!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruované a zariadené kancelárske priestory vo výbornej lo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s veľkou lodžiou, pivnicou a parkovaním v projekte Cubicon II

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²

Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 4657 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

640 €/m2 640 €/m2

člen NARKS
Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,089,000 € 4950 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NEVEREJNÁ PONUKA PRE NÁROČNÝCH | Prémiový rodinný dom na veľkorysom pozemku | Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,995,000 € 3325 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Švabinského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

TOPNovinka: Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Česká | 90 m²

Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratisla

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,000 € 3767 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3-izbový mezonetový byt s terasou

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Lesná | 65 m²

Na predaj máme skolaudovaný 3 izbový byt vo výmere 65,52 m2, ku ktorému prislúcha terasa s vým

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

239,000 € 3677 €/m²

Top
Top

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kancelárie pri Shopping Centre Nivy | CBC I & II | Výborná dostupnosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Karadžičova | 24,000 m²

CBC I a II ponúka viac než len kancelárske priestory. Firmám prinášame stabilnú adresu, flexibi

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom moderných kancelárskych a obchodných priestorov v Twin City – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 4,000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v jednom z najprestížnejších biznis centier Brat

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom skladových priestorov LOGIS Bojnická – Bratislava od 1000 m²

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1,000 m²

LOGIS Bojnická je moderné skladové centrum situované v strategickej lokalite Bratislavy, ktorá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

Top
Top

3-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 75.43 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 3-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4374 €/m²

Top
Top

Predaj parkovacích státí v podzemnej garáži v centre Bratislavy - odpočet DPH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vajnorská | 25 m²

Spoločnosť Bývanie Teplo Klimatizácia s.r.o. ponúka na predaj parkovacie zdvojené parkovacie st

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

60,000 € 2400 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

PREDAJ - RODINNÝ DOM - MALÁ MAČA - CELKOVÁ ROZLOHA 2 719 M²

Reality Galanta

Rodinný dom | 184.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Malá Mača pri Sládkovičove. Celková rozloha

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

365,000 € 1976 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KRÁĽOV BROD

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | 120 m²

Rodinný dom na predaj – Kráľov Brod Cena: 125 000 € Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

125,000 € 1042 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KOŠÚTY PRI GALANTE

Reality Galanta

Rodinný dom | 146.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 5- izbový rodinný dom, ktorý obklopuje krásna záhrada z každej s

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

338,000 € 2305 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kancelárske priestory na Jantárovej ul.

Reality Košice-Západ

Administratívny objekt | Jantárová | 87 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 87 m², vhodn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Sklad na prenájom o ploche 967 m2 so štyrmi bránami

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 967 m²

S 2-268 Na prenájom sklad o ploche 967 m2 s dvomi bránami v novostavbe . Výška skladu je 10,5

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Top
Top

Sklad na prenájom o ploche 936 m2, 1299 m2 a 2235 m2

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 936 m²

Na prenájom skladové priestory o ploche 936 m2 , 1299 m2 a 2235 m2 V priestoroch je pancierová

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Top
Top

Sklad na prenájom o ploche 159 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 159 m²

S 3-726 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 159 m2. Pozostáva zo skladu na prízemí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,905 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)