KVP- Čordáková, priestranný 70 m2 + loggia, po rekonštrukcii. 2/8 p.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 70 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. Rastislav Leško, ponúka EXKLUZÍVNE na predaj tento: Moderný, far

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUDMANSKÁ - 3 izbový byt, 65 m2 + loggia. KÚPOU VOĽNÝ. ČR.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Ludmanská | 65 m²

ZARA REALITY ponúka exkluzívne na predaj: ✓ 3 byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Juh, ul.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

GELNICA -Podnikanie a bývanie v priamom centre: Rodinný dom (300 m²)

Reality Gelnica

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. Rastislav Leško, ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: rodinný dom s mult

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Gelnica

115,000 € 383 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SEVER - 3 izb. TEHLOVÝ BYT 76 m² + 12 m² BALKÓN. Možnosť kúpy garáže.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Tolstého | 76 m²

ZARA REALITY v zastúpení Zdenka Horváthová ponúka: EXKLUZÍVNE: 3-izbový TEHLOVÝ byt s BALKÓN

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

325,000 € 4276 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MARGECANY Stavebný pozemok 674 m² - lokalita Pod horou

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Pod horou | 674 m²

ZARA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Slnečný stavebný pozemok s nádherným výhľadom v obc

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

40,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ_NA PREDAJ_Prevádzková budova – Bar s pozemkom v obci Šarišské Sokolovce

Reality Šarišské Sokolovce

Polyfunkčný objekt | Šarišské Sokolovce | 136 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v p

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Šarišské Sokolovce

105,724.5 € 814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaný_Predaný_Rezervovaný_Pozemky v obci Šarišské Sokolovce

Reality Šarišské Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Šarišské Sokolovce | 810 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Šarišské Sokolovce

52 €/m2 52 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - pozemok v meste Hanušovce nad Topľou

Reality Hanušovce nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Počekanec, Garbiarska | 797 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. Vám v zastúpení klienta ponúka NA

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Hanušovce nad Topľou

55.46 €/m2 55 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ_3 izbový byt na Sídlisku Šváby v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 65 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,533.15 € 2608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok v ÚP pre výstavbu RD – Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 1,407 m²

VÝRAZNA ZĽAVA: Pozemok v ÚP pre výstavbu RD – Fintice Hľadáte istotu a zhodnotenie? Divízia BR

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

87.91 €/m2 88 €/m2

Nadštandardný rodinný dom v tichej lokalite obce Soľník

Reality Soľník

Rodinný dom | Nezadaná | 301 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners a.s. v zastúpení nášho klienta Vám v po

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Soľník

170,166.1 € 565 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ_Pozemky v obci Ľubotice

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | Vodárenská | 588 m²

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

130.46 €/m2 130 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ_Pozemok P1 a P2 Kokošovce časť Sigord

Reality Kokošovce

Rekreačný pozemok | Kokošovce | 450 m²

NA PREDAJ_Pozemok P1 a P2 na južnej strane Slánskych Vrchov v obci Kokošovce Sigord Divízia BR

Publikované: 17.11.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

63 €/m2 63 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán s výhľadom na Staré mesto - Rezidencia Žilinská (704)

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 26.87 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 26,87m2 + 4,13m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,119 € 7969 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1-izbového bytu s lodžiou, Vlčince – Žilina (ul. Ľublanská)

Reality Žilina

1 izbový byt | Lublanská | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt s lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na sídlisk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Žilina

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ-Novostavba rodinného domu v pokojnej lokalite Lipová alej – Svederník

Reality Svederník

Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²

REZERVOVANÉ-V obľúbenej rezidenčnej štvrti Lipová alej v obci Svederník ponúkame na predaj 4-iz

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Svederník

299,000 € 3286 €/m²

REZERVOVANÉ-Predaj garsónka s lodžiou Bôrik-Žilina

Reality Žilina

Garsónka | Oravská | 30 m²

REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj útulnú garsónku s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite mesta Žilina

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Žilina

117,500 € 3917 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Žilina – Jarná ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Jarná | 61 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s výborne riešenou dispozíciou, nachádzajúci sa na 1. po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Prenájom 2 izbový byt v novostavbe Maršová Rašov

Reality Maršová-Rašov

2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Bývajte v kvalitnej novostavbe v blízkosti prírody. Na prenájom je 2 izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Maršová-Rašov

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Dom v Turčeku s potenciálom na podnikanie – Kremnické vrchy

Reality Turček

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame pokoj, priestor a prírodu, možnosť sebarealizácie a zároveň plnohodnotné bývanie. *N

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turček

139,000 € 695 €/m²

Stavebné pozemky na predaj – Žilina, Trnové | výhľad na Malú Fatru

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v atraktívnej lokalite

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

Prenájom skladových a prevádzkových priestorov v centre mesta Nitra

Reality Nitra

Priestor pre sklad | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom [b]skladové a prevádzkové priestory[/b] v centre mesta s vyhradenými p

Publikované: 30.01.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

160 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj záhrady so záhradným domčekom v časti Bita, Dolné Krškany,Nitra

Reality Nitra

Záhradná chatka | Bita | 48 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu, 328m2, s murovaným záhradným domčekom v záhradkárskej oblasti B

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

45,000 € 938 €/m²

Predaj, EXKLUZÍVNE, 3.izb.byt, lodžia, Wilsonovo nábrežie, Kalvária-Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Wilsonovo Nábrežie | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na dobrej adrese vo vyhľadávanej lokalite v Nitre. Ak máte

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2578 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (23021)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Upresniť hľadanie